ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Томенко

Томенко

  22 февраля 2018 четверг

  В эти минуты начался штурм Украинского дома. Бойцами "Беркута" против митингующих был применен слезоточивый газ.


  Томенко написал заявление о сложении полномочий вице-спикера.

  Николай Томенко написал заявление о сложении с себя полномочий заместителя председателя Верховной Рады Украины.

  1 просмотров. Обсудить (1)

  Как сообщал UA-Reporter.com ранее, сегодня, 8 сентября Азаров должен был в Ужгороде принять участие в международной конференции "Устойчивое развитие Карпат и других горных регионов Европы". Но в самый последний момент он передумал. Дырку от Кабмина на конференции "залатает" Николай Томенко...

  3 просмотров. Обсудить (3)
  Загрузка...

  На День Незалежності в Ужгороді на стадіоні «Авангард» відбудеться футбольний матч між командами журналістів та податківців. У команді податківців гратиме голова ДПА України Олександр Кірєєв. Про це 22 серпня Західну інформаційну корпорацію повідомили у прес-службі ДПА у Закарпатській області.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Вице-премьер-министр Николай Томенко призывает руководство Закарпатской области упорядочить застройку вокруг санаториев. Об этом «Главреду» сообщила пресс-служба вице-премьера со ссылкой на его визит в Закарпатье.Томенко, ознакомившись с работой санатория "Шаян" отметил хаотичность окружающей частной застройки.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Під час прямого ефіру на телеканалі „М-Студія” (м.Мукачево, Закарпатська область) віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних та соціальних питань Микола Томенко на запитання щодо оцінки ситуації на ринку землі відповів, що Закарпаття, мабуть, може зрівнятися з Києвом за кількістю рішень щодо землевідводу, які видавалися з порушенням закону.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Віце-прем’єр-міністр України Микола Томенко на прохання закарпатських журналістів прокоментував ініціативи спікера Володимира Литвина та Віктора Януковича щодо пошуку політичної підтримки в офіційному Кремлі.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних та соціальних питань Микола Томенко відвідав Тернопільщину, де зустрівся з керівництвом Тернопільської ОДА та з представниками місцевих засобів масової інформації, повідомили ForUmy у прес-службі Томенка.Своєю поїздкою на Тернопільщину Микола Томенко прагне привернути увагу співвітчизників до туристичн

  1 просмотров. Обсудить (1)

  Юбилейный 50-й песенный конкурс "Евровидение", в котором примут участие 40 исполнителей, берет старт сегодня в Киеве.Официальная церемония пройдет перед Мариинским дворцом, откуда открывается чудная панорама днепровских раздолий. Императрица Елизавета сама выбирала место на холме для своего дворца, построенного в середине ХУШ века.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Віце-прем'єр з гуманітарних питань Микола Томенко заявив, що має намір звернутися до Генпрокуратури і контрольно-ревізійного управління, аби ті перевірили використання коштів, які були спрямовані на об'єкт "Укриття" на Чорнобильській атомній станції.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Віце-прем’єр міністр України з гуманітарних питань Микола Томенко виступає за проведення переатестації державних службовців, які одержали наукові звання і ступені, обіймаючи високі посади.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Протистояння романтиків та прагматиків завжди було невід'ємним супутником історії цивілізації. І, як не дивно, часто виливалося у досить-таки прогресивний конструктивізм. (Зрештою, добра частина термінів, вигаданих письменниками-фантастами, благополучно і доречно прижилася у світі реальному).

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Бывшая синагога возле кукольного театра в областном центре Закарпатья городе Ужгороде. Там в советское время нашла себе приют областная филармония. Но с годами пришла в состояние обветшалости.

  5 просмотров. Обсудить (1)

  Текущее десятилетие, с 2005 по 2015 годы, в Европейском Союзе будет объявлено «Ромской декадой». «Ромами» политкорректность обязывает называть цыган, коих в ЕС проживает от 7 до 8 миллионов.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  По мнению вице-премьер-министра Украины Николая Томенко, «складывается впечатление, что все депутаты-совместители разделены на несколько категорий. Об этом сообщили ForUm’у в пресс-службе вице-премьера. Первая - это «элитные совместители», о которых никто не вспоминает в течение нескольких лет».

  2 просмотров. Обсудить (0)

  На 50-му ювілейному пісенному конкурсі “Євробачення-2005” Україну представлятиме група з Івано-Франківська “Ґринджоли”. неділю, 27 лютого, під час фіналу національного відбіркового конкурсу, який у прямому ефірі транслював канал УТ-1, за неї проголосувало найбільше телеглядачів – 2247.

  17 просмотров. Обсудить (0)

  Народний артист, професор, повний кавалер ордена «За заслуги» Ян Табачник звинувачує віце-прем’єра Миколу Томенка в антисемітизмі. Про це сказано у відкритому листі артиста, який публікує газета «Факти і коментарі». Текст листа:«Открытое письмо вице-премьеру Николаю Томенко


  1 просмотров. Обсудить (0)

  У Чигирині, що на Черкащині, в резиденції українського гетьмана Богдана Хмельницького, буде резиденція Президента України Віктора Ющенка.Це було вирішено під час розмови віце-прем’єр-міністра України Миколи Томенка з головою Черкаської ОДА Олександром Черевком.


  2 просмотров. Обсудить (0)

  Віце-прем'єр-міністра України Миколи Томенко повідомив, що незабаром уряд запропонує якісно нову модель інформаційної політики, що унеможливить втручання і перешкоду органами влади діяльності засобів масової інформації, повідомляє "Обком" із посиланням на прес-службу Миколи Томенка.

  1 просмотров. Обсудить (0)