ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
ТВК

ТВК

  11 июля 2020 суббота
  Члены Ужгородской ТИК были шокированы от увиденного!

  Ужгородская ТИК пересчитала голоса по выборам депутатов Ужгородского горсовета и обнаружила ошибку в 500 голосов по сравнению с прошлым подсчетом.


  Об этом сообщил общественный активист Александр Броди, который подавал в суд относительно фальсификаций.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Як стало відомо «UA-Reporter.com», члени територіальної комісії №70 звернулися до прокурора Закарпатської області з вимогою перевірити списки виборців в місті Ужгороді на предмет виявлення «мертвих душ» — людей, що померли, які виїхали з місця проживання, та інш.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Як повідомили UA-Reporter.com у ТВК №70 стався "помаранчовий переворот". Представники від Ющенко, яких очолює член ТВК Марченко О.І. в односторонньому порядку провели "засідання" ТВК та увільнили від виконання обов"язків секретаря ТВК Коваля В.І. п"ятьма голосами з десяти членів ТВК, при відсутності п"яти представників від Януковича В.Ф..

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Як стало відомо UA-Reporter.com, члени територіальної комісії №70 звернулися до прокурора Закарпатської області з вимогою перевірити списки виборців в місті Ужгороді, на предмет виявлення "мертвих душ" - людей, що померли, які виїхали з місця проживання, та інш.Підставою для цього стало "непорозуміння" між секретарем ДВК №14 та членом ТВК (обидв

  4 просмотров. Обсудить (0)