ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
тютюн

тютюн

  23 февраля 2018 пятница

  Минулої суботи прикордонники застави "Соломонове" на Закарпатті на березі річки Тиса двічі знаходили контрабандні цигарки. В обох випадках господарів товару, що за всіма ознаками готувався до переправлення в Угорщину, виявити не вдалося.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Як повідомили “UA-Reporter.com” у регіональному управлінні ДААК ДПА України в Закарпатській області, 25 березня ц.р. Верховною Радою прийнятий Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2005 рік” та деяких інших законодавчих актів України” №2505-ІУ, який набрав чинності з 31 березня ц.р.

  3 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  Співробітники управління податкової міліції спільно із працівниками ДПА у Закарпатській області провели перевірку торгових точок у селі Оріховиця, що на Ужгородщині. Мета оперативних заходів – контроль за до-триманням суб’єктами господарювання вимог законодавства щодо реалізації алкогольних та тютюнових виробів.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті в рамках операції "Акцизна марка" співробітники податкової міліції ДПІ у Виноградівському районі вилучили чергову "нічийну" партію тютюнових виробів.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  У закарпатському м.Мукачево обікрадено кіоск. Вночі невiдома особа шляхом злому вхiдних дверей проникла в кiоск, звiдки намагалась скоїти крадiжку тютюнових виробiв.

  4 просмотров. Обсудить (0)