ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
тютюн

тютюн

  30 сентября 2022 пятница
  В Закарпатье преступник полез в драку с полицейскими во время обыска

  В Закарпатье правоохранители провели ряд санкционированных судом обысков, во время которых обнаружили спиртовую и тютюневу продукцию, вероятно изготовили незаконно.

   
  Ночью пограничники на Закарпатье задержали табачных контрабандистов

  Сегодня ночью пограничники отдела «Великий Бычков» Мукачевского отряда прекратили попытку незаконного перемещения через границу табачной контрабанды. Во время патрулирования пограничный наряд заметил неподалеку от границы лиц с пакетами.

   

  Минулої суботи прикордонники застави "Соломонове" на Закарпатті на березі річки Тиса двічі знаходили контрабандні цигарки. В обох випадках господарів товару, що за всіма ознаками готувався до переправлення в Угорщину, виявити не вдалося.

   

  Як повідомили “UA-Reporter.com” у регіональному управлінні ДААК ДПА України в Закарпатській області, 25 березня ц.р. Верховною Радою прийнятий Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2005 рік” та деяких інших законодавчих актів України” №2505-ІУ, який набрав чинності з 31 березня ц.р.

   

  Співробітники управління податкової міліції спільно із працівниками ДПА у Закарпатській області провели перевірку торгових точок у селі Оріховиця, що на Ужгородщині. Мета оперативних заходів – контроль за до-триманням суб’єктами господарювання вимог законодавства щодо реалізації алкогольних та тютюнових виробів.

   

  На Закарпатті в рамках операції "Акцизна марка" співробітники податкової міліції ДПІ у Виноградівському районі вилучили чергову "нічийну" партію тютюнових виробів.

   

  У закарпатському м.Мукачево обікрадено кіоск. Вночі невiдома особа шляхом злому вхiдних дверей проникла в кiоск, звiдки намагалась скоїти крадiжку тютюнових виробiв.