ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
угорці

угорці

  22 февраля 2020 суббота

  На загальнонаціональний референдум в Угорщині були винесені три питання, що стосуються введеної минулого року платні за візит до лікаря, перебування в стаціонарі і навчання у вузах.Більшість угорців на загальнонаціональному референдумі, що відбувся в неділю, висловилася за скасування урядових нововведень в охороні здоров`я та освіті.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  7 февраля текущего года Европейский суд по правам человека обнародовал решение по делу, возбужденному против органов власти бывшим народным депутатом от Закарпатья Николаем (Миклошем) Ковачем относительно выборов в ВР в 2002 году.

  4 просмотров. Обсудить (3)

  У вихідні обласний центр Закарпаття відзначав День Європи. З цієї нагоди в Ужгороді було проведено цілу низку заходів.

  5 просмотров. Обсудить (1)

  Події в найбільшій угорськомовній газеті краю „Карпаті Ігоз Со” вийшли за межі внутріредакційного конфлікту.

  10 просмотров. Обсудить (0)

  Угорці Закарпаття святкують роковини національно-визвольної революції 1848-49 років.В Ужгороді на пл.Шандора Петефі пройшов велелюдний мітінг представників угорської громади краю.Ідейними батьками революції 1848-49 років вважаються відомий політичний діяч Лайош Кошут, граф Іштван Сечені, поет з народу Шандор Петефі та деякі інші.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Музей-світлиця запрацював у Концівській школі Ужгородського району Закарпатської області. Цікавий він, перш за все, тим, що тут зійшлися історії та культури українців, угорців та ромів.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Основна мета візиту угорських військових в Україну полягала у відвідуванні місць поховання та вшанування пам'яті угорських воїнів, які загинули в роки Першої та Другої світових воєн.

  8 просмотров. Обсудить (0)