ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
угорці

угорці

  28 ноября 2021 воскресенье

  На загальнонаціональний референдум в Угорщині були винесені три питання, що стосуються введеної минулого року платні за візит до лікаря, перебування в стаціонарі і навчання у вузах.Більшість угорців на загальнонаціональному референдумі, що відбувся в неділю, висловилася за скасування урядових нововведень в охороні здоров`я та освіті.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  7 февраля текущего года Европейский суд по правам человека обнародовал решение по делу, возбужденному против органов власти бывшим народным депутатом от Закарпатья Николаем (Миклошем) Ковачем относительно выборов в ВР в 2002 году.

  11 просмотров. Обсудить (3)

  У вихідні обласний центр Закарпаття відзначав День Європи. З цієї нагоди в Ужгороді було проведено цілу низку заходів.

  14 просмотров. Обсудить (1)

  Події в найбільшій угорськомовній газеті краю „Карпаті Ігоз Со” вийшли за межі внутріредакційного конфлікту.

  15 просмотров. Обсудить (0)

  Угорці Закарпаття святкують роковини національно-визвольної революції 1848-49 років.В Ужгороді на пл.Шандора Петефі пройшов велелюдний мітінг представників угорської громади краю.Ідейними батьками революції 1848-49 років вважаються відомий політичний діяч Лайош Кошут, граф Іштван Сечені, поет з народу Шандор Петефі та деякі інші.

  13 просмотров. Обсудить (0)

  Музей-світлиця запрацював у Концівській школі Ужгородського району Закарпатської області. Цікавий він, перш за все, тим, що тут зійшлися історії та культури українців, угорців та ромів.

  11 просмотров. Обсудить (0)

  Основна мета візиту угорських військових в Україну полягала у відвідуванні місць поховання та вшанування пам'яті угорських воїнів, які загинули в роки Першої та Другої світових воєн.

  12 просмотров. Обсудить (0)