ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
України

України

  13 декабря 2018 четверг

  На замовлення журналу "Корреспондент" компанія ГФК-ЮСМ провела соціологічне опитування, метою якого було з’ясувати, у якому з міст у межах країни хотіли б жити українці. Частина результатів виявилася цілком передбачуваною, але деякі з них були зовсім несподіваними.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Фракція “Регіони України“, швидше за все, не голосуватиме за жодного з кандидатів на посаду прем’єр-міністра. Про це заявив народний депутат цієї фракції Володимир Зубанов“Я – консерватор. Я не буду голосувати за жодного з кандидатів. Я не бачу сильної постаті в оточенні Ющенка. Прем’єр-міністром має бути господарник – зараз такого не бачу.

  4 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  Учасника акції протесту проти фальсифікації виборів Президента Едуард ШУФРИЧ призначено оперативним черговим координаційної ради з безпеки та охорони громадського порядку при Комітеті Національного Порятунку України, повідомляє УНІАН.


  3 просмотров. Обсудить (0)

  В среду, 8 декабря, Верховная Рада Украины 402 голосами утвердила "большой пакет" договоренностей, в который входят два проекта поправок в Конституцию (4180 и 3207-1) и законопроект о внесении изменений в закон о выборах Президента.Пакет набрал 402 голоса народных депутатов из 442 зарегистрировавшихся в зале заседаний парламента.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Киевская "Оболонь" добыла волевую победу в гостях. Подопечные Петра Слободяна со счетом 2:1 переиграли в Ужгороде местное "Заарпатье". На 10 минуте счет открыл Игорь Слюсар. Но на 45 минуте Продан (ФК"Закарпатье") восстановил равновесие. А на 59 минуте капитан "Оболони" Нивинский принес киевлянам необходимые три очка.

  3 просмотров. Обсудить (0)