ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
універ

універ

  21 февраля 2018 среда

  На Закарпатті під грифом Ужгородського національного університету побачили світ "Конкурсні тестові завдання для вступників", які рекомендуються абітурієнтам для підготовки до вступу до вищого навчального закладу.У збірниках вміщено тести з бази екзаменаційних завдань, яка використовується на вступних іспитах до Ужгородського національного універ

  15 просмотров. Обсудить (2)

  В ужгородському Палаці для дітей та юнацтва (ПАДІЮН) відбувся конкурс краси «Міс Слов’яночка—2005», участь у якому взяли студентки Закарпатської філії Київського славістичного університету.Захоплююче шоу не залишило байдужим нікого. Усі дівчата були дуже гарні, дуже важко було визначити фаворитів.

  1 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  У неділю на річці Уж, що протікає через обласний центр Закарпаття м.Ужгород, втопився студент третього курсу Ужгородського національного університету. Як розповіли очевидці, друзі намагалися врятувати хлопця, однак вчасно віднайти його під водою не вдалося.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Влітку ц.р. у двох селах Ужгородського району Закарпаття — Великих Лазах і Великих Геївцях — відбудуться позачергові вибори, на який мешканці цих населених пунктів обиратимуть нових сільських голів.До територіальної виборчої комісії вже надійшло 4 заяви на реєстрацію кандидатами на посаду сільського голови с.Великі Лази шляхом само висунення.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  У гірському краї завершується інтелектуальний конкурс-гра "Майбутня еліта Закарпаття-2005", яку проводив Закарпатський державний університет разом з управлінням освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Післяжовтневі вибрики п’яних матросів хоче перебрати на себе Громадянська кампанія “ПОРА!”. Наразі вона анонімно, розкидаючи ядучо жовті листівки, взялася за Закарпатський державний університет.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Місцем проведення загальноунівер-ситетському конкурсі краси "Міс Ужгородський національний університет-2005" традиційно став Закар-патський обласний музично-драматичний театр. Традиційним був і ажіотаж, з яким пройшов цей конкурс.Цього року організатори просто вразили всіх присутніх оригінальним сценарієм дійства.

  5 просмотров. Обсудить (6)

  Просто радісно сьогодні. Як і вчора. Що не день — нові перспективи.Так і в шкільному житті.

  Проте, зачаровані сучасністю, наставники і їхні вихованці не забувають учитися в історії, уроки якої — головні.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні вранці частково завалився корпус Мордовського держуніверситету імені Огарьова в Саранську. За інформацією, що є наразі, обвалилася частина лекційної зали сьомого корпусу медичного факультету університету, що на території республіканської лікарні, повідомляє «НТВ».

  1 просмотров. Обсудить (0)