ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
університет

університет

  23 марта 2023 четверг

  Виставка проходила в Києві під егідою Міністерства освіти і науки та Академії педагогічних наук України.

   

  Завершився ІІ відбірний етап інтелектуальної конкурсної програми “Майбутня еліта Закарпаття -2008”, який проводить Закарпатський державний університет спільно з обласним управління освіти і науки ОДА та Закарпатською ОДТРК.

   

  21 лютого 2008 року в Ужгороді на розширеному урочистому засіданні Вченої ради Закарпатського державного університету відомому фахівцю у сфері правознавчої науки і практики, науковцю і педагогу, Держсекретарю Міністерства внутрішніх справ Словацької Республіки, доктору юридичних наук, професору Владіміру Чечоту присвоєно звання Почесного доктора

   

  Конкурс на кращу закохану пару влаштували студенти Закарпатського державного університету у переддень Свята Валентина. За право отримати таке почесне звання змагалося багато гарячих сердець, але тільки шестеро найпалкіших потрапили до фіналу.

   

  У школярів обласного центру Закарпаття радість - їм іще на тиждень, до 18 лютого, продовжено позапланові канікули. Відтак, ужгородські діти відпочиватимуть 2 тижні.

   

  Як заявляє Апостольський адміністратор Мукачівської греко-католицької єпархії, преосвященний владика Мілан Шашік, він сподівається, що греко-католицькій єпархії буде повернуто її резиденцію в Ужгороді, у якій зараз розміщена бібліотека Ужгородського національного університету.

   

  З нагоди Дня науки велика група науковців України Указом Президента відзначена високими державними нагородами та званнями України.Зокрема, за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, створення національних наукових шкіл, багаторічну плідну наукову діяльність звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ Н

   

  Ректорат та студентська рада Закарпатського державного університету, який очолює Федір Ващук, скликають до вікопомних подій велике свято, приурочене до 60-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні (1941-1945 роки), яке відбудеться 12 травня нинішнього року.О 12.00 цього дня в конференц-залі університету розпочнеться науково-теоретична студентсь

   

  На жаль, оцінюємо людину тільки тоді, коли її втрачаємо. І довго ще усвідомлюватимемо, кого втратили в особі ректора Ужгородського національного університету Володимира Сливки. Втратили Людину з великої літери. Цього місяця йому виповнилося би 62 роки.

   

  В обласному центрі Закарпаття відбулася конференція трудового колективу Ужгородського національного університету, головною метою якої стало обрання нового ректора вузу.

   

  Між Ужгородським національним університетом та ЗАТ "Єврокар" укладено договір про співробітництво. Його підписали виконуючий обов’язки ректора УжНУ професор Микола Вегеш і генеральний директор "Єврокару" Олег Боярин.

   

  Сьогодні відбулося чергове засідання Ужгородського прес-клубу реформ на тему „Перспективи розвитку регіональної журналістики”, в якому взяли участь викладачі кафедри журналістики Ужгородського національного університету.Цього року виповнюється 60 років з дня заснування осередку освіти та науки Закарпаття — Ужгородського національного університет

   

  Днями на економіко-правовому факультеті Донецького національного університету під егідою
  Британської ради в Україні відбулися VI Всеукраїнські змагання з господарського права і
  процесу „Мистецтво суддівської промови". Відрадним фактом є те, що серед представників

   

  Унікальний підручник з етнології видав професор Ужгородського національного університету Михайло Тиводар.За словами автора, ще сорок років тому він почав викладати етнологію, щоправда, тоді окремо таку науку не вивчали, а лише - як розділ етнографії. За радянських часів ця наука нівелювалася і як

   

  «Давайте дружити!», - сказали один одному Закарпатський обласний український музично-драматичний театр та Ужгородський національний університет. Усну угоду про співробітництво схвалили в.о. ректора УжНУ професор Микола Вегеш та головний режисер театру, народний артист України Ана­толій ФІліппов.

   

  "Майбутня еліта Закарпаття-2005" - таку назву має конкурсна програма, започаткована Закарпатським державним університетом (колишній Ужгородський державний інститут інформатики, економіки і права) у 2004 році й продовжена цьогоріч.

   

  Розпорядженням голови ОДА Жигана Ярослава Федоровича призначено виконуючим обов’язки голови Воловецької райдержадміністрації.Ярослав Федорович народився 13 червня 1953 року в с. Великі Лучки Мукачівського району. Закінчив Ужгородський державний університет. За спеціальністю – математик.

   

  День здоров'я і чистоти довкілля провели в обласному центрі Закарпаття студенти, викладачі, декани факультетів Ужгородського національного університету (УжНУ). Розпочалася акція у мікрорайоні "Шахта", на території, виділеній університету під новий ботанічний сад.

   

  Ужгородський державний інститут інформатики, економіки і права акредитовано за найвищим, четвертим рівнемУжгородський державний інститут інформатики, економіки і права, з огляду на досягнення у науковій, освітній та міжнародній діяльності, акредитовано за найвищим, четвертим рівнем.