ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
університет

університет

  19 сентября 2019 четверг

  Виставка проходила в Києві під егідою Міністерства освіти і науки та Академії педагогічних наук України.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Завершився ІІ відбірний етап інтелектуальної конкурсної програми “Майбутня еліта Закарпаття -2008”, який проводить Закарпатський державний університет спільно з обласним управління освіти і науки ОДА та Закарпатською ОДТРК.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  21 лютого 2008 року в Ужгороді на розширеному урочистому засіданні Вченої ради Закарпатського державного університету відомому фахівцю у сфері правознавчої науки і практики, науковцю і педагогу, Держсекретарю Міністерства внутрішніх справ Словацької Республіки, доктору юридичних наук, професору Владіміру Чечоту присвоєно звання Почесного доктора

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Конкурс на кращу закохану пару влаштували студенти Закарпатського державного університету у переддень Свята Валентина. За право отримати таке почесне звання змагалося багато гарячих сердець, але тільки шестеро найпалкіших потрапили до фіналу.

  12 просмотров. Обсудить (0)

  У школярів обласного центру Закарпаття радість - їм іще на тиждень, до 18 лютого, продовжено позапланові канікули. Відтак, ужгородські діти відпочиватимуть 2 тижні.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Як заявляє Апостольський адміністратор Мукачівської греко-католицької єпархії, преосвященний владика Мілан Шашік, він сподівається, що греко-католицькій єпархії буде повернуто її резиденцію в Ужгороді, у якій зараз розміщена бібліотека Ужгородського національного університету.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  З нагоди Дня науки велика група науковців України Указом Президента відзначена високими державними нагородами та званнями України.Зокрема, за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, створення національних наукових шкіл, багаторічну плідну наукову діяльність звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ Н

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Ректорат та студентська рада Закарпатського державного університету, який очолює Федір Ващук, скликають до вікопомних подій велике свято, приурочене до 60-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні (1941-1945 роки), яке відбудеться 12 травня нинішнього року.О 12.00 цього дня в конференц-залі університету розпочнеться науково-теоретична студентсь

  4 просмотров. Обсудить (0)

  На жаль, оцінюємо людину тільки тоді, коли її втрачаємо. І довго ще усвідомлюватимемо, кого втратили в особі ректора Ужгородського національного університету Володимира Сливки. Втратили Людину з великої літери. Цього місяця йому виповнилося би 62 роки.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  В обласному центрі Закарпаття відбулася конференція трудового колективу Ужгородського національного університету, головною метою якої стало обрання нового ректора вузу.

  5 просмотров. Обсудить (7)

  Між Ужгородським національним університетом та ЗАТ "Єврокар" укладено договір про співробітництво. Його підписали виконуючий обов’язки ректора УжНУ професор Микола Вегеш і генеральний директор "Єврокару" Олег Боярин.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні відбулося чергове засідання Ужгородського прес-клубу реформ на тему „Перспективи розвитку регіональної журналістики”, в якому взяли участь викладачі кафедри журналістики Ужгородського національного університету.Цього року виповнюється 60 років з дня заснування осередку освіти та науки Закарпаття — Ужгородського національного університет

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Днями на економіко-правовому факультеті Донецького національного університету під егідою
  Британської ради в Україні відбулися VI Всеукраїнські змагання з господарського права і
  процесу „Мистецтво суддівської промови". Відрадним фактом є те, що серед представників

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Унікальний підручник з етнології видав професор Ужгородського національного університету Михайло Тиводар.За словами автора, ще сорок років тому він почав викладати етнологію, щоправда, тоді окремо таку науку не вивчали, а лише - як розділ етнографії. За радянських часів ця наука нівелювалася і як

  2 просмотров. Обсудить (0)

  «Давайте дружити!», - сказали один одному Закарпатський обласний український музично-драматичний театр та Ужгородський національний університет. Усну угоду про співробітництво схвалили в.о. ректора УжНУ професор Микола Вегеш та головний режисер театру, народний артист України Ана­толій ФІліппов.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  "Майбутня еліта Закарпаття-2005" - таку назву має конкурсна програма, започаткована Закарпатським державним університетом (колишній Ужгородський державний інститут інформатики, економіки і права) у 2004 році й продовжена цьогоріч.

  3 просмотров. Обсудить (1)

  Розпорядженням голови ОДА Жигана Ярослава Федоровича призначено виконуючим обов’язки голови Воловецької райдержадміністрації.Ярослав Федорович народився 13 червня 1953 року в с. Великі Лучки Мукачівського району. Закінчив Ужгородський державний університет. За спеціальністю – математик.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  День здоров'я і чистоти довкілля провели в обласному центрі Закарпаття студенти, викладачі, декани факультетів Ужгородського національного університету (УжНУ). Розпочалася акція у мікрорайоні "Шахта", на території, виділеній університету під новий ботанічний сад.

  10 просмотров. Обсудить (0)

  Ужгородський державний інститут інформатики, економіки і права акредитовано за найвищим, четвертим рівнемУжгородський державний інститут інформатики, економіки і права, з огляду на досягнення у науковій, освітній та міжнародній діяльності, акредитовано за найвищим, четвертим рівнем.

  4 просмотров. Обсудить (0)