ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
управління

управління

  23 мая 2024 четверг

  Представники об’єднання 5 ужгородських молодіжних організацій запросили на «круглий стіл» представників міської влади обласного центру Закарпаття і заявили, що хочуть мати доступ до управління справами міста.

   

  1 вересня в Закарпатській області відбудеться стартовий етап західної гілки Всеукраїнської велосипедної естафети «Єднаймо Україну в русі».

   

  Депутат Ужгородської міської ради - керівник Апарату ОДА.Вчора Юрія Чижмаря, депутата Ужгородської міської ради призначено керівником апарату Закарпатської облдержадміністрації. Юрист за фахом, молодий ужгородський політик до цього обіймав посаду начальника управління комунального майна області.

   

  У березні за ініціативи Міжнародного інституту менеджменту (МІМ) стартувала відкрита Програма розвитку управлінського персоналу PMD «міні-МВА», навчання за якою проходять бізнесмени з Ужгороду, Дніпропетровська та області, Запоріжжя, Івано-Франківська, Кременчука, Нової Каховки, Донецька, Полтави, Києва та Даугавспілса (Латвія).Усі вони працюють

   

  Голова ОДА Віктор Балога ліквідував відділ у справах релігій облдержадміністрації. Відповідний підрозділ утворено в структурі управління з питань внутрішньої політики і соціального прогнозування.Також розпорядженням голови ОДА виконуючим обов'язки голови Перечинської районної державної адміністрації призначено ОЗНОБКІНА Сергія Івановича.