ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
УСВА

УСВА

  13 июня 2024 четверг
  Афганцы Закарпатья наконец-то "подружились с головой"

  Сегодня, 12 апреля, в Ужгороде состоялась отчетно - выборная конференция закарпатской областной организации Украинского Союза ветеранов Афганистана. В работе конференции принял участие заместитель председателя Ревизионной комиссии УСВА А.В.Литвинов.

   
  В Ужгороде состоялась конференция Закарпатской организации УСВА

  В субботу в кукольном театре Ужгорода состоялась отчетно-выборная конференция Закарпатской областной организации ветеранов Афганистана (УСВА)

   

  У суботу, 16 лютого, в закарпатському місті Мукачеві відкрито пам'ятник воїнам-інтернаціоналістам, які загинули в Афганській війні 1979-1989 років.

   

  Його колиба склепана і змайстрована нашвидкуруч із старих смерекових сучкуватих “горбилів” — дощок. Упродовж 15 останніх років вона служить для Толика - “афганця” (так називають героя матеріалу сельчани – автор) рятівним життєвим оберегом-прихистком.

   

  15 лютого у Закарпатті урочисто відзначено День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 19-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану.

   

  Жодна війна не має виправдання. Навіть якщо в бою вбито одну людину. Війна в Афганістані тривала більше 9 років.

   
  Голова Закарпатської організації УСВА Сергій Слободянюк на мітингу біля кабміну

  Як уже повідомляв ""UA-Reporter.com", сьогодні зранку будівлю Кабінету міністрів України в Києві з усіх сторін взяли в облогу учасники Всеукраїнської акції протесту “Разом ми — сила”, організованого Українською Спілкою ветеранів Афганістану, заблокувавши всі входи і виходи.

   

  Широко розрекламований Закарпатською владою "Зїзд" ветеранів Афганістану у підконтрорльних ЗМІ, численні обяви у районках та на телебаченні не дали бажаного для нової влади Закарпаття результату.

   

  Видимо у Віктора Ивановича серьезно "поехала крыша" из-за сезонных проблем с Ратушняком и провала "мукачевской" политики в регионе."Компенсироваться" хозяин Мукачева и др.районов решил на областной организации УСВА, спустив с поводка в прямой эфир в 18.00 одного клерка облдержадминистрации и двух своих "боевых побратимов".

   

  Третій місяць поспіль триває копітка робота Закарпатської облдержадміністрації по знищенню обласної організації ветеранів війни в Афганістані (УСВА).

   

  В обласному центрі Закарпаття відбулася прес-конференція голови Закарпатської територіальної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), голови громадського об’єднання “Місто”, депутата Ужгородської міської ради Сергія Слободянюка, яка розпочалася із заяви С.Слободянюка про те, що останні три тижні члени З

   

  В обласному центрі Закарпаття проходить семінар, організований спільним українсько-канадським Проектом економічного розвитку громади (ПЕРГ).

   

  Сьогодні у Києві під головуванням Сергія Червонописького проходить правління Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

   

  З нагоди 14-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану в Ужгороді біля пам’ятника загиблим закарпатським воїнам-«афганцям» на Православній набережній відбувся велелюдний мітинг-реквієм, організатором якого виступили спільно Закарпатська територіальна організація Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та За