ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
вантаж

вантаж

  09 августа 2020 воскресенье

  Спiвробiтниками міліції Закарпатської області на спецпосту "Лазещина" затримано вантажівку ЗIЛ пiд керуванням 30-річного мешканця Iвано-Франкiвської областi, який перевозив бiля шести тонн брухту чорних металiв без вiдповiдних документiв.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Як показує аналіз результатів роботи Карпатської регіональної митниці, у напрямку боротьби з контрабандою та порушень митних правил протягом 6 місяців 2005 року було заведено 225 справ про порушення митних правил на суму близько 41 млн. грн. За аналогічний період минулого року – 295 справ на суму близько 11 млн.грн.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Кілька днів тому, з 1 липня цього року, розпочала свою роботу новостворена Ужгородська митниця. Для забезпечення високої культури обслуговування та викорінення корупції і хабарництва керівництво митної установи наводить порядок у роботі митниці, оновлює колектив професійними та чесними спеціалістами.

  7 просмотров. Обсудить (1)

  У кінці червня у Львові, за ініціативи української сторони, відбулася нарада представників Укрзалізниці, ОАО «Російські залізниці» та залізничної компанії "Карго" (Словаччина), під час якої було погоджено орієнтовні обсяги й умови перевезень вантажів між Росією, Україною та Словаччиною.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  За попередні роки в митних органах України, як і в цілому в суспільстві, накопичилась значна кількість проблем, як об’єктивного, так і суб’єктивного характеру. Це – хабарництво, корупція, неповага до громадян та суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, які перетинають кордон, тощо.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Цікава знахідка очікувала на співробітників податкової міліції Мукачівської ОДПІ, коли ті зупинили для перевірки на одній із вулиць міста мікроавтобус “Мерседес”. Водій так і не зміг надати беззаперечних пояснень, звідки у його автівці взялися п’ять мішків з ПЕТ-пляшками, в яких було розлито 200 літрів спирту.

  3 просмотров. Обсудить (1)

  Як повідомили в Департаменті організації митного контролю Державної миної служби України, з 01.03.05 по дорогах сусідньої із Закарпаттям Угорщини припинено рух вантажного транспорту в суботу-неділю з 08.00 до 22.00 за середньоєвропейським часом.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Пізно вночі у Свалявський райвідділ УМВС у Закарпатській області звернувся 42-річний водій приватного підприємства, дислокованого на Хмельниччині. Як повідомив чоловік, близько 23-ої години на автотрасі неподалік с.Пасіка дорогу його вантажівці МАН-10 раптово перекрили "Жигули" дев'ятої моделі. З машини вискочило троє невідомих.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Як розповів начальник Карпатської регіональної митниці Олександр Савенко, 15 липня 2004 року Вінницькою митницею в режимі експорт було оформлено за вантажною митною декларацією вантаж експонат літака АН-2 (заводський номер ІГ 139-30), що був у використанні і знаходився у розібраному стані. Вказаний літак вироблено у 1973 році.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  168 ящиків червоного й білого вина, 268 пластикових 30-літрових каністр з вином – саме такий обсяг контрабанди виявлено під час спільного прикордонно-митного огляду в одному з вантажних контейнерів, який прибув з міста Поті до Іллічевська на теплоході “Грейсвальд” (Грузія).

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Порівняно з попереднім 2003 роком це складає 126,9 %.

  Обсяг вантажообороту збільшено на 28,9 тис. грн. і доведено до 143245,8 тис. км. Пасажирські перевізники перевезли майже два мільйони чоловік, що в 2,6 раза більше, аніж у відповідному періоді минулого року.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  У гірському селищі Міжгір’я, що в Закарпатській області, запрацював вантажно-митний комплекс, що значно полегшило життя місцевим підприємцям. Комплекс облаштували на території швейцарсько-українського підприємства «СТЕН ЛТД».

  6 просмотров. Обсудить (0)