ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
вартість

вартість

  23 октября 2021 суббота

  Як повідомив начальник відділу продажів однієї з донецьких АЗС Олександр Гаєвий, «у нас на АЗС на бензин А-95 був стрибок, він подорожчав на 10 копійок з минулого тижня. На тому тижні був по 3,70 грн./л., а на цьому уже 3,80 грн./л. За словами Гаєвого, на заправках вартість пального залежить від поставок, якості пального.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Державна податкова адміністрація у Закарпатській області у зв’язку з надходженням численних запитів від платників податків щодо застосування ставки податку на додану вартість до операцій по переробці давальницької сировини повідомляє, що Міністерство Фінансів України листом від 07.04.2005 р.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  Підстав для введення санкцій проти України за несанкціонований відбір газу немає. Про це міністр палива і енергетики Росії Віктор Христенко заявив журналістам у середу. Разом з тим він визнав, що «це питання вирішується важко».

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Одразу по двох резонансних кримінальних справах проходять посадові особи однієї з ужгородських фірм, яка займається торгово-посередницькою діяльністю.

  11 просмотров. Обсудить (0)

  Цікава знахідка очікувала на співробітників податкової міліції Мукачівської ОДПІ, коли ті зупинили для перевірки на одній із вулиць міста мікроавтобус “Мерседес”. Водій так і не зміг надати беззаперечних пояснень, звідки у його автівці взялися п’ять мішків з ПЕТ-пляшками, в яких було розлито 200 літрів спирту.

  5 просмотров. Обсудить (1)

  А крайній у цьому процесі на Закарпатті наразі — Ігор Кріль. Саме він і провів сьогодні в Ужгороді свою першу прес-конференцію в якості новопризначеного голови ДПА в Закарпатській області.

  6 просмотров. Обсудить (1)