ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Великдень

Великдень

  17 января 2018 среда

  Это подтверждается распоряжением Кабинета Министров Украины "О перенесении рабочих дней в апреле 2008 года" от 28 марта, размещенном на правительственном портале.С целью создания благоприятных условий для празднования 27 апреля – Пасхи, 1 и 2 мая – дней Международной солидарности трудящихся Каюинет министров перенес рабочие дни с 29 и 30 апреля

  0 просмотров. Обсудить (0)

  У різних краях склалися свої звичаї і перекази, пов'язані з Великоднем. Чимало великодніх переказів Закарпаття опубліковано в щойно виданому збірнику відомого фольклориста і найбільшого знавця та пропагандиста народних традицій Юрія Чорі "Все од Бога".

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Збереження віри і допомога потребуючим — таким є впродовж уже 900 років гасло мальтійців. Вперше ці ідеали втілили мальтійські лицарі, присвячуючи своє життя і діяльність потребуючим і обороняючи християнство в Європі.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Страсний тиждень встановлений у пам'ять про останні дні земного життя Ісуса Христа.Усі дні Страсного тижня називаються Великими, з кожним днем пов'язані свої звичаї і прикмети. Протягом тижня в храмах читають Євангеліє Страждань Христових. Віруючі готуються до Великодня.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Для забезпечення перевезень пасажирів під час травневих свят на період з 26 квітня по 12 травня Укрзалізниця призначила 43 пари додаткових потягів (118 рейсів). Російські залізниці (РЖД) також призначили 26 пар поїздів (73 рейси), повідомили «proUA».Кількість поїздів і рейсів за напрямками:


  0 просмотров. Обсудить (0)

  Львівський духовний театр “Воскресіння” закарпатці мали змогу побачити торік. Тоді муніципальний театр зі Львова привіз виставу за п’єсою Папи Римського Івана Павла ІІ “Йов”.

  0 просмотров. Обсудить (0)