ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Великий Березний

Великий Березний

  03 апреля 2020 пятница
  Четверо грабителей в Закарпатье взломали рынок и пытались украсть товар

  Сотрудники Великоберезнянского отделения полиции сработали мгновенно и предотвратили кражу на рынке в пгт. Велико Березний. Правоохранители прибыли на место совершения преступления, пока подозреваемые еще находились внутри.

  401 просмотров. Обсудить (0)
  Решать ситуацию с загрязнением горных ручьев приходится самим жителям

  Когда-то стремительные горные потоки с чистой хрустальной водой были украшением леса и не единственным источником пресной воды для жителей Великого Березного, в частности улиц Набережная, Партизанская, Зеленая. На сегодня лесные ручейки превратились в болото. Грязная вода с примесью мазута, солярки и т.д. стекает в реку Уж.

  32 просмотров. Обсудить (1)

  У вівторок в обідню пору в закарпатському урочищі „Пороги” селища Великий Березний в річці Уж було знайдено тіло жіночої статі, вік 45-50 років. Проводиться розслідування обставин загибелі жінки, повідомили “UA-Reporter.com” у Центрі громадських зв’язків обласного Управління МНС України.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Як повідомили "UA-Reporter.com" у Центрі громадських зв’язків УВМВС у Закарпатській області, вчора до Великоберезнянського райвідділу міліції звернулася адмiнiстрацiя приватного підприємства з села Люта цьго Великоберезнянського району і повідомила, що невiдомi самовiльно розiбрали будiвлю пилорами, яка належить підприємству та викрали будiвельн

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Слідчим відділом прокуратури Великоберезнянського району Закарпаття за матеріалами відділу по організації заходів скорочення податкового боргу головного відділу податкової міліції ДПІ у м.Ужгород порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст.364 ч.2 КК України, по факту зловживання посадовим становищем, що завдало збитків у в

  4 просмотров. Обсудить (0)

  У містечку Бучач, що на Тернопільщині, відбулася Десята міжнародна проща Вервиці, в якій взяли участь кілька десятків тисяч віруючих з України, Польщі, Росії, а також духовенство із Словенії, Румунії, Литви та Білорусі.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  На шаховому турнірі, який проходить у закарпатському смт.Великий Березний, залишилося провести ще два тури. Уже визначилися реальні претенденти на призові місця. Це Богдан Стойка, Петро Брензович, Валерій Коман, Ігор Носальський та найстаріший учасник турніру Юрій Крупінець.

  5 просмотров. Обсудить (0)