ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
ветерани

ветерани

  25 февраля 2021 четверг

  У Києві 12 тисяч ветеранів війни в Афганістані на чолі з головою УСВА Сергієм Червонопиським пікетують Верховну Раду України. Акція проходить за підтримки Соціалістичної партії України.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Діючі грошові компенсації афганці називають "подачками". Сім"ї загиблих отримують 29 гривень, а пенсія становить лише 300.

  3 просмотров. Обсудить (1)

  Громадське об’єднання «Місто» ініціювало ряд заходів в місті Ужгороді, аби ветерани Великої Вітчизняної війни не залишилися обійдені в святкові дні увагою і відчули сповна спадкоємність поколінь та те, що справа їхня не пропала, а живе в полум’яних серцях молодшого покоління, не згасилася різними перехідними періодами то до демократії, то від не

  13 просмотров. Обсудить (0)

  У закарпатському райцентрі місті Тячеві закладено алею Слави на ознаменування подвигів, якими у жорстокій борні з фашизмом 60 років тому здобута велика всенародна Перемога.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Іршавська міська рада на Закарпатті вирішила надати конкретну допомогу ветеранам війни , що потребують газифікації своїх осель або ж приватизують земельні ділянки.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Визнанням на державному рівні важкого життєвого шляху громадян України, чиє дитинство збіглося з роками Другої світової війни, є прийнятий Верховною Радою України Закон "Про соціальний захист дітей війни" (№ 2195-IV від 18 листопада 2004 р.).Під його дію підпадають громадяни України, яким на час закінчення Другої світової війни (2 вересня 1945 р

  3 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгороді відбулася обласна нарада, на якій, зокрема йшлося й про завдання щодо підготовки та відзначення на Закарпатті 60-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війни.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в обласному центрі Закарпаття відбудеться презентація фільму "Ветерани за мир". Документальна стрічка створена спільними зусиллями Ужгородського міського Товариства учасників Афганської війни та приватної телерадіокомпанії "М-Студіо".

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в Ужгороді під керівництвом голови Закарпатської обласної організації ветеранів Афганістану Сергія Слободянюка відбулося засідання правління ЗТО УСВА.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  У переддень Дня захисника Вітчизни в мерії обласного центру Закарпаття вітали ветеранів Великої Вітчизняної війни.Як повідомили “UA-Reporter.com” у прес-службі Ужгородської міськради, міська влада завжди знаходить можливості тісно та дієво співпрацювати з ветеранськими організаціями та військовими структурами.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  У ці хвилини в обласному центрі Закарпаття біля пам’ятника «Скорботній матері» з нагоди відзначення 16-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану проходить панахида за участі священнослужителів православної церкви по закарпатцям, загиблим у Афганскій війні.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  "Пам'ятаймо минуле заради майбутнього" — під такою назвою була проведена акція а Сторожницькій ЗОШ І-ІII ст., присвячена визволенню Закарпаття від фашистських загарбників. У ній взяли участь не лише учні та вчителі школи, а й шановані в селі люди~ учасники та свідки Великої Вітчизняної війни - Вікентій Синичка та Марія Конкус.

  6 просмотров. Обсудить (2)

  Хід виконання Указу Президента України “Про відзначення 60-річчя Перемоги та пам’ятних подій Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років” аналізували на колегії Закарпатської облдержадміністрації, що відбулася сьогодні в Ужгороді. На колегії накреслювали заходи, визначали пріоритети.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Велика група жителів обласного центру Закарпаття м.Ужгород — учасники Великої Вітчизняної війни — з нагоди святкування 60-ї річниці визволення Закарпаття від фашистсько-німецьких загарбників побували на місцях бойової слави в Ужгородському, Перечинському та Великоберезнянському районах гірського краю.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Останній бій проти фашистів на українській землі відбувся 28 жовтня 1944 року. Крапку у битві за рідний край поставлено саме в найзахіднішому реґіоні сучасної України — Закарпатті.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  До всеукраїнських святкувань приєдналися президент Білорусі Лукашенко і президент Азербайджану Алієв. Сьогодні їхні літаки приземлилися в аеропорту «Бориспіль».

  6 просмотров. Обсудить (0)

  В містах та селах Закарпаття організовувались і продовжують проводитись зустрічі з ветеранами, круглі столи. У навчальних закладах започатковані тематичні уроки, лекції. У музеях та бібліотеках розгорнуто експозиції, присвячені темі визволення. Надається конкретна допомога ветеранам.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в Ужгороді відбулося спільне засідання Президії Ужгородської міської організації ветеранів війни та праці (голова - Сабінін А.С.) та громадського об’єднання “Місто” (голова - Слободянюк С.М.), присвячене 60-річчю звільнення України та Закарпаття від фашистських загарбників.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Верховна Рада України ухвалила закон "Про внесення змін до деяких законів України" про перерахунок пенсій ветеранам ряду воєн. За ухвалення такого рішення проголосували 307 народних депутатів.

  1 просмотров. Обсудить (0)