ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
відходи

відходи

  20 февраля 2018 вторник

  6 березня 2008 року відбулося засідання колегії Державної екологічної інспекції в Закарпатській області на тему “Про результати здійснення державного контролю за охороною навколишнього природного середовища та раціональним використанням природних ресурсів на території Закарпатської області за 2007 рік”.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Як уже повідомляв “UA-Reporter.com”, 12 липня відбулося засідання Ужгородського прес-клубу реформ на тему „Перспективи розвитку аграрного сектору краю у контексті вступу України до ЄС”. З журналістами зустрілися представники Закарпатського інституту агропромислового виробництва УААН.

  2 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  Нелегальне завезення в Україну чотирьох тисяч тонн хімічних відходів першого ступеня небезпечності набуло вже міжнародного розголосу.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Опозиція в Угорщині стурбована заявами українських екологів про те, що через угорсько-український кордон могли перевозити радіоактивні відходи, наприклад, уран. Представник Союзу молодих демократів (скорочено ФІДЕС) в угорському парламенті повідомив, що його партія вимагатиме від офіційного Будапешта розслідування справи.

  1 просмотров. Обсудить (0)