ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
відпочинок

відпочинок

  17 апреля 2024 среда
  славнозвісний курорт Трускавець

  Весна ось-ось по-справжньому увійде в свої права. Стане більше сонця і тепла, а отже, завирує життя в усіх місцях літнього відпочинку: на берегах річок і озер, на курортах і санаторіях та інших оздоровницях.

   

  Як тільки путівцем, що тягнеться вздовж залізничної колії на проммайданчику дев'ятої шахти Солотвинського солерудника, що в Тячівському районі Закарпаття, пройшли на роботу шахтарі, трапилося неймовірне. Земля тихо розступилася, і з'явилося провалля діаметром 30 та глибиною 23 метри.

   

  Вже другий тиждень мешканці закарпатського селища Солотвино спостерігають, як земля зникає під ногами.

   

  Літо — це та пора, коли наші діти можуть і відпочити, і підправити своє здоров’я. Саме цій темі і був присвячений черговий брифінг в Закарпатській облдержадміністрації.

   

  Влітку дитячі табори Закарпаття будуть заповнені вщерть – планується оздоровити 85300 дітей.Однак справи щодо протипожежної безпеки у таборах кепські, повідомили в Центрі пропаганди УМНС України в Закарпатській області. Керівництво закладів скаржиться на брак грошей.

   

  Останнім часом почастішали випадки, коли неповнолітні не можуть виїхати в іншу країну. Зазвичай таке відбувається через те, що діти (хоч і у супроводі старших осіб) перетинають кордон без потрібних документів або взагалі без них. Такі ситуації створюють неприємності і для мандрівників, і для прикордонників.

   

  На черговому засіданні Ужгородського міськвиконкому розглядався стан будівельних робіт у закладах охорони здоров’я обласного центра Закарпаття. Наразі, триває ремонт приміщення швидкої допомоги, завершено роботи у хірургічному відділенні в міській лікарні.

   

  Гарною рекламою для вітчизняних виробників стала міжрегіональна багатогалузева виставка-ярмарок "Світ відпочинку-2005", яка відбулася в обласному центрі Волині м.Луцьку.Організатором виставки, в якій взяли участь підприємства і фірми з різних регіонів України, стала Волинська торгово-промислова палата - найпопулярніший ініціатор проведення в Луц

   

  З 13 по 16 травня 2005 року в м. Кривий Ріг проходила туристична виставка, в роботі якої вперше взяла участь Рада з туризму Карпатського регіону. Допомогу в організації участі Ради з туризму було надано журналом “Карпати. Туризм. Відпочинок” та приватним осередком “Вілла Ігнат’єва” (смт.

   

  Вийшов у світ черговий номер журналу "Карпати. Туризм. Відпочинок".Як повідомили "" UA-Reporter.com" виконавчий директор Ради з туризму Карпатського регіону Наталія Гасюк і головний редактор журналу "Карпати. Туризм.

   

  За словами Сергія Слободянюка, справжня „революція”, що піднесла рівень життя краян та зробила Закарпаття туристичною перлиною України, відбулася саме в галузі туризму та рекреації нашого регіону. Це стало можливим завдяки реалізації ґрунтовної та перспективної програми розвитку туризму, що розробило й виконувало управління.

   

  Для багатьох українських туристів зима асоціюється з відпочинком у Карпатах, сезон у яких вже розпочався.