ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
виставка

виставка

  05 марта 2021 пятница
  Виставка присвячена 65-ій річниці створення 14-ої ГРЕНАДЕРСЬКОЇ ДИВІЗІЇ ЗБРОЇ СС «ГАЛИЧИНА»

  Окремі львів'яне і надалі не розчаровиватимуть нікого у своїй моральній схибленності й деградації, та відкриють у Львові виставку до 65-ї річниці створення дивізії СС "Галичина", яка у роки війни "відмітилася" і на Закарпатті

  59 просмотров. Обсудить (12)

  11 березня в залах Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту в Ужгороді відкрилася ретроспективна виставка Георгія та Емми Левадських, яка налічує понад 80 творів.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті почало відроджуватись фотомистецтво. В Ужгороді у приміщенні Палацу для дітей та юнацтва (ПаДіЮн) вперше за багато років відкрилася виставка робіт членів Національної спілки художників України - фотохудожників.

  5 просмотров. Обсудить (4)

  Закарпатський обласний художній музей імені Йосипа Бокшая та Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека з 6 березня по 6 квітня 2008 року запрошують на виставку „Т. Г. Шевченко та закарпатські митці – лауреати Національної премії України”.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгороді відбудеться фотовиставка "Симфонія краси", приурочена до свята 8 Березня. Організатором заходу виступив Ужгородський фотоклуб "Об'єктив", створений наприкінці жовтня 2007 року."Симфонія краси" відбудеться за участі Закарпатського осередку Національної спілки

  фотохудожників України.

  5 просмотров. Обсудить (1)

  В Українському центрі освіти і культури угорської столиці відкрилася виставка творів вишиваного живопису „Незриме коріння” заслуженої артистки України Анжеліки Рудницької.

  33 просмотров. Обсудить (7)

  У запасниках Закарпатського художнього музею в Ужгороді зберігаються дві картини Тараса Шевченка

  9 просмотров. Обсудить (0)

  Закарпатський клуб любителів птахів проводить 23-24 лютого з 9.00, щорічну виставку птахів в місті Мукачево. Місце проведення — Будинок русинів.Контактний телефон 80505497882.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  До Дня Незалежності України в Національному музеї Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років відкрилась виставка "Карпатська Україна. У пошуках історичної долі.

  21 просмотров. Обсудить (20)

  Найбільша регіональна виставка-ярмарок в Угорщині відкрилася в місті Ніредьгаза — адміністративному центрі Саболч-Сатмар-Березької області, що межує з Румунією, Словаччиною і Україною.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Так називається виставка живопису, присвячена 60-річчю Великої Перемоги у Великій Вітчизняній війні, яка відкрилася вчора в Ужгороді. Виставка, на якій експонуються полотна Віктора Демидюка, розмістилася в залах Закарпатського обласного музею народної архітектури й побуту.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  У суботу, 5 березня 2005 р., в Мукачеві (вул. Берегівська, 66) відбудеться відкриття постійно діючої виставки “Церковна дерев’яна архітектура Закарпаття”. Організатор – благодійний фонд “Духовне відродження Закарпаття”.

  Початок о 13.00.


  13 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгороді відкрилась персональна виставка юного фотохудожника учня 11-го класу Мукачівської школи № 7 Михайла Варги. У свої 16 років Мишко, до речі, виставляється вже втретє. Першим учителем його є батько — науковий співробітник Мукачівського замку “Паланок”. Тут Михайло полюбляє пропадати змалку.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгороді живе і працює сім’я митців В’ячеслав Віньковський та Мирослава Росул, які виготовляють вироби з кераміки.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  До Дня художника в залах Закарпатського обласного художнього музею ім.Й.Бокшая та галереї "Ужгород" відкрито обласну виставку, на якій увазі її відвідувачів представлено доробок закарпатських митців останніх років - як визнайних майстрів пензля і різця, так і молодих художників, скульпторів, майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгороді у залах Закарпатського обласного музею відкрилася репрезентативна виставка самодіяльного художника Андрія Шварца із села Довге Іршавського району. Виставковий захід приурочено до 50-річчя талановитого художника-самоучки.

  6 просмотров. Обсудить (0)