ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
влада

влада

  24 сентября 2021 пятница
  Верховная Рада приняла закон об отмене инвалидности

  Верховная Рада приняла закон, согласно которому из официальных документов исчезнет формулировка «инвалид».

  Вместо него будет использоваться словосочетание «человек с инвалидностью». За это решение проголосовало 232 нардепа.

  82 просмотров. Обсудить (0)
  Влада заявила о возможности легализации авто на еврономерах

  Стало известно, что у украинских владельцев автомобилей на еврономерах, появилась возможность легализации в стране.

  Однако, как всегда в таких случаях, не обошлось без определенного подвоха.

  109 просмотров. Обсудить (0)
  Новый сюрприз от власти: за комуналку будет платить весь дом

  Согласно закону «О коммерческом учете коммунальных услуг», во всех многоквартирных домах в 2018 году должны стоять домовые счетчики на воду и тепло. При этом коммерческим прибором учета будет считаться домовой, а не квартирный счетчик.

  39 просмотров. Обсудить (0)
  Влада приняла изминение в законе про жилищно-коммунальные услуги

  Парламентарии во втором чтении отдали 262 голоса за новый закон.

  Речь идет о законе про жилищно-коммунальные услуги.

  50 просмотров. Обсудить (1)

  Офіційна влада Закарпаття категорично засуджує заяви лідера "Сойму подкарпатських русинів" о.Димитрія Сидора.

  13 просмотров. Обсудить (15)

  Представники об’єднання 5 ужгородських молодіжних організацій запросили на «круглий стіл» представників міської влади обласного центру Закарпаття і заявили, що хочуть мати доступ до управління справами міста.

  12 просмотров. Обсудить (1)

  Цікаві факти висвітила недавня „гаряча лінія” керівництва Закарпатської ОДА. Її підсумок показав, що найбільше звернень — 40 % — було від мешканців обласного центру. Серед них — скарги на проблеми з гарячою водоюд, необумовлено високі ціни на продукти харчування, поганий стан доріг і т.д. Питання, на думку Віктора Балоги, легкі.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  У восьми районах сусідньої із Закарпаттям Івано-Франківської області в результаті дощового паводку на гірських річках зруйновано 0,72 км берегових укріплень, пошкоджено 7,55 км захисних гребель, на дорогах місцевого значення розмито 26,5 км дорожнього полотна і пошкоджено 25 автомобільних мостів.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Зібравши за "круглим столом" в Ужгородському прес-клубі представників страхових компаній, банків, автодилерів, туристичної організації, медицини та журналістів крайових видань, організатори прагнули якщо не знайти, то бодай обговорити можливі шляхи виходу з тупикової ситуації, в якій опинилися страхувальники.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Зміна влади в цивілізованих країнах ні в кого не викликає здивування. Та й говорять про це всього декілька днів, оскільки життя повертається в цивілізоване трудове русло.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Розмова з Віктором Небоженком, керівником соціологічної служби "Український барометр"– Справа Різака – це торжество правосуддя, помста “помаранчевих” СДПУ(о) чи чергова демонстрація сили?

  5 просмотров. Обсудить (1)

  Сильні зливи на Закарпатті стали причиною того, що піднявся рівень потічкових вод у селах Приборжавське та Білки Іршавського району Закарпатської області. Усього було підтоплено понад 270 господарств.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгородському міськвиконкомі відбулася нарада за участю представників підприємницьких структур та керівництва обласного центра Закарпаття. У ході зустрічі представникам бізнесових кіл для обговорення був запропонований Меморандум про взаємовигідні умови співробітництва та партнерства між міською владою та бізнесовими структурами Ужгорода.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  На теренах Виноградівського району Закарпаття нараховується нині 457 суб’єктів господарювання, три тисячі приватних підприємств. Частка малого й середнього бізнесу у загальному виробництві збільшується.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  "Влада і бізнес — партнери" — форум під такою назвою відбувся в Ужгородській райдержадміністрації, що на Закарпатті.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Як стало відомо "UA-Reporter" з джерела в Ужгородському міськвиконкомі, влада обласного центру Закарпаття збирається від сьогодні таки підвищити тарифи на житлово-комунальні послуги.Ось так, тишком-нишком, без публічного обговорення, міська влада Ужгорода одноосібно вирішила, що городяни мало сплачують за житлово-комунальні послуги (до того ж ни

  14 просмотров. Обсудить (3)

  Журналісти колишньої закарпатської телекомпанії «Край-ТБ» заявляють, що керівництво Закарпатського обласного передавального центру відмовило їм в трансляції передач новоствореної телекомпанії «НТВ-Закарпаття».Офіційним аргументом є відсутність технічної можливості, а неофіційним, на думку журналістів, - отримана директором центру вказівка згори

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Ужгород активно мітингує...… Сьогодні, зокрема, злилися на Поштовій площі перед мерією два мітинги гнівних ужгородців, котрі прагнули соціальної справедливості. Серед людей, як батьки, ходили міські депутати Олександр Доктор, Михайло Мегеш, ряд інших... Спілкувалися…...

  12 просмотров. Обсудить (0)

  На форумі «Влада і бізнес — партнери» про корупцію говорили чимало – як представники влади, так і представники бізнесових кіл. Віктор Ющенко безкомпромісну боротьбу із корупцією назвав одним із ключових завдань своєї команди.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  За повідомленнями прес-служби, розпорядженням голови Закарпатської ОДА затверджено пріоритетні напрями роботи обласної державної адміністрації на 2005 рік.Серед них – розвиток інфраструктури туристично-оздоровчого комплексу Закарпаття; прискорення реформування житлово-комунального господарства; створення нових робочих місць, а також умов для роз

  10 просмотров. Обсудить (0)

  Учора у прес-службі партії “Братство” заявили, що їхній лідер Дмитро Корчинський, голова Прогресивної соціалістичної партії України Наталія Вітренко та народний депутат Тарас Чорновіл створять об’єднану опозицію.

  15 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгороді відбулася презентація програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва “Українська ініціатива”, відповідальним за реалізацію якої є Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції України.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Однією з проблем, що найбільше хвилюють людей, є корупція. Аби їй протидіяти, ще на початку року Президент України видав Указ “Про систему заходів щодо усунення причин та умов, які сприяють злочинним проявам та корупції”.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Відповідаючи на запитання, "хто є його головним опонентом - ЮЩЕНКО чи діюча влада на чолі з Леонідом КУЧМОЮ", В.ЯНУКОВИЧ відповів: "ЮЩЕНКО і КУЧМА сьогодні об`єднані, тому це мої опоненти".


  12 просмотров. Обсудить (0)

  За час, що минув після другого туру президентських виборів, Закарпаття уже декілька разів опинялось в епіцентрі сумнівних сенсацій, резонансних чуток і скандальних повідомлень ЗМІ.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  Як повідомили “UA-reporter” у прес-службі Закарпатської облдержадміністрації, до голови ОДА Івана Різака часто звертаються підприємці зі скаргами на неадекватність дій контролюючих органів.

  7 просмотров. Обсудить (0)