ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Ядзакі

Ядзакі

  22 февраля 2018 четверг

  Сьогодні та завтра у Західному регіоні проходить медіа-тур «Реалії та перспективи української автомобільної промисловості» міністра промислової політики України Володимира Шандри.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Обласним центром Закарпаття містом Ужгородом ширяться чутки, ніби найближчим часом чимало людей може залишитися без роботи.

  1 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  Питання, бути чи не бути в Україні і, зокрема, в Закарпатті спеціальним економічним зонам, зараз вже не ставиться: в контексті нового Держбюджету-2005 пільговому режиму інвестиційної діяльності уряд висловив вотум недовіри.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в обласному центрі Закарпаття працювала українсько-угорська міжпарламентська група. Голова Закарпатської облдержадміністрації В.Балога та голова облради М.Андрусь зустрілися з делегацією Угорської Республіки, очолюваною головою загальних зборів Саболч-Сатмар-Березької області Л.Газдою, яка брала участь у роботі міжпарламентської групи.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  У жовтні 2003 року біля с.Минай, що в Ужгородському районі Закарпаття, почало працювати підприємство по виробництву електрокабельної продукції для автомобілів.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в СЕЗ "Закарпаття" зареєстровано 30 юридичних осіб. Одним з підприємств цієї зони, яке активно розвивається, є ТОВ "Ядзакі-Україна" з реалізації інвестиційного проекту по виробництву електричних компонентів та комплектуючих для автомобільної промисловості країн Європи. Нині на ньому трудиться більше півтори тисячі чоловік.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Цього тижня велика група представників ЗМІ відвідала закарпатський завод ТОВ "Ядзакі-Україна". З початку реалізації інвестиційного проекту ТОВ "Ядзакі-Україна" залучено інвестицій в сумі 31,9 млн. доларів США, з них освоєно 109,3 млн.грн.

  5 просмотров. Обсудить (0)