ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
збитки

збитки

  28 октября 2020 среда

  Обігнали минулорічну статистику і цьогорічні дані за кількістю пожеж. Якщо станом на 26 лютого 2007 року в Закарпатській області їх було зареєстровано 120, то за аналогічний період цього року – 135 випадків. Майже вдвічі зросли й матеріальні збитки від пожеж, зокрема їхня сума вже перевищила 820 тисяч гривень.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  У Закарпатській області найбільш несприятлива пожежна обстановка зберігається в Тячівському районі, де виникає 23 відсотки всіх пожеж у регіоні. Найчастіше вони стають наслідком несправних електромереж, від цієї причини стається тридцять вісім відсотків всіх пожеж.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  3 людей загинули, у тому числі 2 дитини (1991 й 1995 року народження) і 1 госпіталізована через пожежу, що сталася о 0:40 1 червня в Мукачеві (Закарпатська область) у квартирі на 3 поверсі 5-поверхового житлового будинку.Відповідно до повідомлення, потерпілий був госпіталізований з опіками в стані середньої тяжкості.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  За минулу добу на території Закарпатської області сталося дві пожежі, економічні втрати від яких склали тринадцять тисяч гривень. Вогонь пошкодив один торгівельний заклад та одне підприємство. Зафіксовано один неправдивий виклик оперативно-рятувальної служби. Здійснено один виїзд на ліквідацію аварій.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Слідчим відділом податкової міліції ДПА у Закарпатській області порушена кримінальна справа відносно головного бухгалтера ТОВ „Сад” за ознаками злочину, передбаченого статтею 212 частиною 3 КК України (Ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів в особливо великих розмірах).З матеріалів кримінальної справи встановлено, що г

  4 просмотров. Обсудить (0)

  За минулу добу на Закарпатті сталося чотири пожежі, економічні втрати від яких склали 19 тисяч гривень. На пожежах травмовано трьох людей. Вогонь пошкодив три житлових будинків та одну квартиру. Зафіксовано один неправдивий виклик оперативно-рятувальної служби. Її зусиллями врятовано матеріальних цінностей на п’ятдесят тисяч гривень.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Лише в ніч з 18 на 19 травня стихія на Закарпатті повністю залишила без світла 102 населені пункти, 47 було знеструмлено частково, без зв’язку залишились 149 сіл та міст Закарпаття. Водою підтопило 560 дворогосподарств.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  За минулу добу на Закарпатті сталося дві пожежі, економічні втрати від яких склали вісім тисяч гривень. На пожежах травмовано одну людину. Вогонь пошкодив один житловий будинок та одну споруду господарського призначення. Зафіксовано чотири неправдивих виклики оперативно-рятувальної служби.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті до кримінальної відповідальності притягається 54-річний заступник одного з відділів Рахівської райдержадміністрації.Згідно з матеріалами, зібраними співробітниками держслужби боротьби з економічною злочинністю райвідділу УМВС, держслужбовцю інкримінується зловживання посадовим становищем під час незаконної приватизації службової кв

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Через паління в нетверезому стані у п’ятницю ввечері горіло в селищі Великий Березний, що на Закарпатті.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  За минулу добу на Закарпатті сталася одна пожежа, економічні втрати від якої склали шість тисяч гривень. Вогонь пошкодив один автомобіль. Зафіксовано два неправдивих викликів оперативно-рятувальної служби.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  З початку року в Закарпатській області сталися вже 264 пожежі, тільки прямі матеріальні збитки від яких склали 602 тисячі гривень. Як повідомили "UA-Reporter.com" у Центрі громадських зв’язків управління МНС України в Закарпатській області, на пожежах загинуло 23 людини, ще 11 було травмовано.


  3 просмотров. Обсудить (0)

  Упродовж 2004 року на території Закарпатської області сталося 820 пожеж, економічні втрати від яких склали 7 млн. 500 тис. гривень, з яких тільки прямі матеріальні збитки перевищили 2 млн. 365 тис. грн. На пожежах загинуло та було травмовано 107 людей (серед них дев’ятеро дітей віком до 14 років).

  2 просмотров. Обсудить (0)

  За минулу добу на Закарпатті сталося шість пожеж, економічні втрати від яких склали сто двадцять п’ять тисяч гривень. На пожежах загинуло двоє людей. Вогонь пошкодив дві споруди господарського призначення, два житлових будинки, одну квартиру та один дачний будинок.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  За минулу добу в Закарпатській області сталося вісім пожеж, економічні втрати від яких склали п’ять тисяч дев’ятсот двадцять гривень. Вогонь пошкодив три житлові будинки та дві споруди господарського призначення.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  За минулу добу на території Закарпаття сталися три пожежі, економічні втрати від яких склали 17 тисяч гривень. Вогонь пошкодив одну споруду господарського призначення та завдав збитків одному підприємству.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  За минулу добу на території Закарпаття сталася одна пожежа, економічні втрати від якої склали чотири тисячі гривень. Вогонь пошкодив одну квартиру. Надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру не виникало. Зафіксовано три неправдивих виклики оперативно-рятувальної служби та два виклики на гасіння загорянь сухої трави.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  За минулу добу на території Закарпаття сталося три пожежі, економічні втрати від яких склали двадцять дві тисячі гривень. Вогонь пошкодив один житловий будинок та одну господарську споруду. Зафіксовано один неправдивий виклик оперативно-рятувальної служби. Зусиллями рятувальників врятовано матеріальних цінностей на п’ятнадцять тисяч гривень.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  За минулу добу на території Закарпатської області сталося дві пожежі, економічні втрати від яких склали 7 тисяч гривень. Вогонь пошкодив два господарських приміщення. Надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, неправдивих викликів оперативно-рятувальної служби не зафіксовано.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  За минулу добу на території Закарпаття сталася одна пожежа, економічні втрати від якої склали чотири тисячі гривень. Вогонь пошкодив одну споруду господарського призначення. Надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Закарпаття не виникало.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Обійти податкове законодавство вирішили на одному із деревообробних підприємств Міжгірсього району Закарпатської області. Упродовж півтора року здійснюючи фінансово-господарську діяльність, посадові особи фірми безпідставно завищували валові витрати (за рахунок збільшення балансових збитків, що переносяться на наступний податковий період).

  5 просмотров. Обсудить (0)

  За минулу добу на території Закарпаття сталося три пожежі, економічні втрати від яких склали сто 5 тисяч гривень. Вогонь пошкодив одну споруду господарського призначення, один житловий будинок та одне підприємство. Надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Закарпаття не виникало.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Явний кримінал у діях посадовців управління земельних ресурсів Закарпатської облдержадміністрації викрили внаслідок вжитих заходів співробітники державної служби боротьби з економічною злочинністю Хустського міськрайвідділу обласного УМВС.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  За минулу добу на території Закарпаття сталася одна пожежа, економічні втрати від якої склали сорок чотири тисячі гривень. Вогонь пошкодив один автомобіль.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Протягом поточного року працівниками управління по боротьбі з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ДПА в Закарпатській області виявлено 56 сумнівних операцій, які підпадають під критерії ризику бути пов'язаними з відмиванням доходів. Загальна сума, що проходить по цих фактах, становить 130 млн. грн.

  5 просмотров. Обсудить (0)