ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
здоров’я

здоров’я

  24 мая 2024 пятница
  славнозвісний курорт Трускавець

  Весна ось-ось по-справжньому увійде в свої права. Стане більше сонця і тепла, а отже, завирує життя в усіх місцях літнього відпочинку: на берегах річок і озер, на курортах і санаторіях та інших оздоровницях.

   

  На офіційному сайті глави Української держави 24 березня з’явилося Розпорядження Президента України № 114/2008-рп "Про призначення стипендій Президента України видатним діячам галузі охорони здоров'я".Відповідно до Указу Президента України від 6 грудня 2005 року № 1694 стипендії Президента України призначити і чотирьом представникам Закарпатськ

   

  Завтра, 26 березня, в Ужгороді в обласному Центрі здоров’я (пл. Театральна, 6) відбудеться колегія управління охорони здоров’я. Перед початком колегії зав.

   

  19 лютого на Закарпатті в приміщенні котельні туберкульозного відділення центральної районної лікарні м.Берегово ЦРЛ був знайдений непритомним вранці кочегар Михайло Петрушко.

   

  Територіальне управління Держгірпромнагляду по Закарпатській області завершило комплексну перевірку стану безпеки виробництва та охорони праці на ВАТ "Мукачівприлад".

   

  10 лютого близько 23-ї години на пості екологічного контролю “Чоп-залізничний” напрямок (імпорт) інспекторами відділу екоконтролю та радіаційної безпеки на держкордоні “Залізнична станція Павлово-Чоп” державної екологічної інспекції в Закарпатській області в межах зони митного контролю на третій колії на віддалі близько 600 метрів від будівлі ко

   

  8 лютого в Ужгороді відбулася колегія управління охорони здоров’я Закарпатської облдержадміністрації, присвячена підсумкам роботи галузі у 2007 році та пріоритетним завданням поліпшення медичного обслуговування населення регіону на цей рік.

   

  Закарпатські податківці виявили підпільний алкогольний цех вдома у мешканки Ужгорода. Жінка виготовляла алкоголь, розбавляючи спирт з водою, доводячи міцність до 38 оборотів.

   

  Закарпатський обласний Центр здоров'я, що знаходиться в м.Ужгороді, може опинитися під загрозою виселення.

   

  Вже традиційно, втретє поспіль, Федерація футболу України та Міністерство освіти і науки України згідно з планом спільної роботи проводять з 17-го по 26 червня в Центральному таборі туристського активу учнів МОН України, що в селі Осій Іршавського району Закарпаття, Всеукраїнський форум „Футбольні канікули”.

   

  Потужний діагностичний центр привіз у Тячівську центральну районну лікарню міністр охорони здоров’я Микола Поліщук. Такий подарунок медики місцевої лікарні отримали на своє професійне свято. Кабінет обладнаний фіброгастрододеноскопом, кольпоскопом, апаратом УЗД, буде тут і лабораторія та інше потрібне обладнання.

   

  10 червня в Ужгороді представники благодійної організації "Комітет медичної допомоги в Закарпатті" передали керівникам центральних районних лікарень регіону 13 мікроскопів на загальну суму 89 тис.грн, 5 тисяч контейнерів для збору мокроти на загальну суму 26,5 тис.грн.

   

  Через кілька хвилин, о 13.00, у Київі розпочнеться зустріч Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко з правління Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) на чолі з головою УСВА Сергієм Червонопиським.

   

  На черговому засіданні Ужгородського міськвиконкому розглядався стан будівельних робіт у закладах охорони здоров’я обласного центра Закарпаття. Наразі, триває ремонт приміщення швидкої допомоги, завершено роботи у хірургічному відділенні в міській лікарні.

   

  Заступник голови СДПУ(о), народний депутат України Ігор Шурма після зустрічі в Ужгороді з Генеральним прокурором України Святославом Піскуном заявив, що якщо у справі Івана Різака все залишатиметься у цій же площині, то партії залишатиметься лише апелювати до міжнародної спільноти.

   

  Закарпатська область належить до регіонів з низьким рівнем поширення ВІЛ-інфекції і перебуває на початковій стадії епідемії. Протягом минулого року на облік у регіоні поставлено 14 ВІЛ-інфікованих, в тому числі 3 дитини, народжені ВІЛ-позитивними матерями. Серед померлих у минулому році від СНІДу — 10 дорослих і 1 дитина.

   

  Науковці з Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу сьогодні підтвердили версію про те, що до „аномальних” проявів у закарпатському Виноградові призводив звичайний побутовий газ з газопроводу середнього тиску.

   

  Відсоток дітей, котрі часто хворіють, коливається сьогодні в Закарпатській області в межах від 30 до 70 відсотків від загальної кількості дитячого населення.

   

  Перший заступник голови СДПУ(о) Нестор Шуфрич не поїде на допит до управління МВС Полтавської області у справі про незаконне використання Семиренківського родовища, тому що в нього проблеми зі здоров’ям. Про це повідомила прес-секретар Шуфрича Ольга Буяновська.

   

  У полі зору правоохоронних органів Закарпаття опинилася діяльність керівників Регіонального фонду держмайна України. Встановлено, зокрема, що у травні минулого року посадовці РФДМУ, зловживаючи службовим становищем, підробили свідоцтво на право власності спортивно-оздоровчим комплексом "Кам’яниця".

   

  В Україні мають намір підняти технологію штучного створення шкіри. В Україні вже є лабораторія на базі Донецького інституту відновної хірургії, де вже випробувана ця технологія. Про це заявила уповноважений ВРУ з прав людини Ніна Карпачова.

   

  Президент Украины Виктор Ющенко удовлетворен состоянием своего здоровья и возвращается к форме, «которая была до сентября прошлого года».

   

  Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко підтримав ідею міністра юстиції Романа Зварича Перепідпорядкувату ВВІРу і паспортнУ службУ Міністерству юстиції.

   

  В Закарпатській області на ГРВІ (гостру респіраторно-вірусну інфекцію) хворіє 2887 людей, з яких 1542 – діти. Всі дитячі заклади працюють.Управління МНС України в Закарпатській області звертає увагу мешканців області на необхідність дотримання протиепідеміологічних заходів, що зменшує можливість захворіти на застуду.

   

  Підсумки соціально-економічного розвитку Закарпатської області за 2004 рік з точки зору фінансово-бюджетної віддачі перевершили усі найпозитивніші прогнозні показники.

   

  Це у 3,2 раза нижче за епідеміологіч-ний поріг, повідомила завідуюча епідеміологічним відділенням облас-ної СЕС Світлана Оберемко.

   

  Страницы