ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
ЖРЕР

ЖРЕР

  21 февраля 2018 среда

  В чем причина, и кто будет делать ремонты в подъездах и обслуживать жителей, в нашем следующем материале.
  Эту ужгородскую многоэтажку обслуживает четвертый городской ЖРЭР, так теперь именуются привычные всем ЖЭКи.

  6 просмотров. Обсудить (1)

  Сегодня, 19 марта 2014 года, проходит заседание исполнительного комитета Ужгородского горсовета. Рассматривая вопрос о бюджете на 2014 год, на исполкоме решили "за компанию" заслушать отчет о деятельности всех коммунальных предприятий города, в том числе ЖРЕРов.


  4 просмотров. Обсудить (4)
  Загрузка...

  В последнее время в Ужгороде увеличилось количество крыс. Эти "звери" уже по всюду: в подвалах многоэтажек, в городской канализации, в частном секторе, а также они проживают возле контейнеров с мусором.


  15 просмотров. Обсудить (5)

  "Мой дом - моя крепость". Так мы выражаем свое отношение к собственному жилью. Чего не скажешь о микрорайонах Ужгорода, в которых мы живем...


  7 просмотров. Обсудить (3)

  12-13 августа 2011 Ресурсный центр для объединений совладельцев многоквартирных домов (ОСМД) г. Ужгород провел учебный семинар для инициативных групп по созданию ОСМД и их эффективной деятельности.


  3 просмотров. Обсудить (1)

  ...У добрі старі часи – років лишень з 16 тому – в зовсім іншій суспільній формації, маючи один одного за “друга, товариша і брата”, ми щиро дивувалися, якщо хтось, живучи у багатоповерхівці, не знав своїх сусідів по будинку, під’їзду – бодай “на добридень”.

  5 просмотров. Обсудить (1)

  Два дні поспіль у приміщенні ЗОШ №12 обласного центру Закарпаття проводив особистий прийом мешканців 32-го виборчого округу депутат Ужгородської міськради Слободянюк С.М. На зустріч люди приходили як по одному, так і цілими групами. Загалом на прийом прийшло півтора десятка чоловік.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Вчора в Ужгородському прес-клубі реформ відбулося засідання, на якому обговорювалась тема "Громадські об’єднання мешканців житлових будинків: відповідальність за власний комфорт чи конфлікти з ЖРЕРами".

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Завтра в Ужгородському прес-клубі реформ відбудеться засідання на тему: „Громадські об’єднання мешканців житлових будинків: відповідальність за власний комфорт чи конфлікти з ЖРЕРами”.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Чи співвідносні затрати ЖРЕРів на обслуговування житлових будинків з теперішньою квартплатою, аналізували в Ужгороді члени обласної міжвідомчої комісії з цінових питань. Засідання комісії проходило під головуванням в. о. голови Закарпатської ОДА Володимира Гоблика. Востаннє тарифи за надання комунальних послуг переглядались у 1999 році.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгороді відбулося засідання міської надзвичайної протиепізоотичної та протиепідеміологічної комісії щодо епізоотичного стану та проведеної роботи по профілактиці сказу в обласному центрі Закарпаття. Начальник Ужгородського КАТП п.Грамотник пообіцяв, що протягом 2-х місяців бродячих собак на вулицях міста не буде.

  2 просмотров. Обсудить (0)