ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
злодій

злодій

  01 марта 2021 понедельник

  26 лютого спiвробiтники Мукачівського міськвідділу УМВС України в Закарпатській області в ходi оперативно-пошукових заходів по кримінальній справі встановили, що 1 листопада 2007 року близько 2-ї години ночі двоє мешканців села Ключарки 44-річний Олексiй К. та 39-річний Ернест П.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  У закарпатську міліцію надiйшло повiдомлення від настоятеля римо-католицької громади с.Концово Ужгородського району про те, що невiдома особа шляхом демонтажу покрiвлi проникла в їхній храм.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  17 лютого в Ужгородський райвідділ УМВС України в Закарпатській області звернулась завiдуюча магазину, мешканка села Димiчево, що в нiч на 17 лютого з магазину в сцьому населеному пункті невiдома особа, вибивши в боковій стіні складу отвір розмiром 0,70 х 1,20 метра проникла в складське примiщення.

  3 просмотров. Обсудить (1)

  500 літрів дизпалива вкрасти із заправки непросто, адже це доволі великий об’єм. Для такої кількості необхідний відповідний резервуар, який би при цьому не впадав у вічі. Для цієї мети чи не найкраще пасує бензобак великої вантажівки.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Двадцятирічний мешканець Ужгородського району Закарпатської області Ігор К. повернувся з армії, проте влаштовуватися на роботу чи опановувати науку не поспішав. Юнак вирішив заробити на життєві розваги вельми швидким, але кримінальним шляхом - грабувати квартири.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті за перші п’ять місяців 2005 року дільничні міліціонери розкрили 540 злочинів загальнокримінальної спрямованості, у т.ч. ряд тяжких та резонансних. Взяти хоча б збут фальшивих грошей у с.Драгово, розкритий “шерифами” Хустського міськрайвідділу УМВС у лютому ц.р. Або вбивство жінки, що мало місце у березні ц.р. у Виноградові.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті 55-річний працівник мукачівської фірми "Ено" Василь повертався додому стомленим. Важка праця та спека далися взнаки. Та раптом на розі вулиць Миру і Фрунзе чоловікові стало погано: в очах потемніло... Не втримавшись, він упав на тротуар.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Сумно завершилося ранкове відвідування торговельних точок для 35-річної жительки закарпатського м.Мукачево.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Повернувшись з-за кордону ужгородець, Георгій вже з порога помітив, що його квартиру обкрадено. Безслідно зникли, зокрема, два телевізори, ноутбук, стільниковий телефон, дві куртки та деякі інші цінні речі. Про суму збитків неважко здогадатися.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгороді в ході оперативно-пошукових заходів працівники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Закарпатській області знешкодили організовану злочинну групу, очолювану 44-річним директором однієї з комерційних структур обласного центру.

  3 просмотров. Обсудить (0)