ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
звернення

звернення

  12 июня 2024 среда
  Депутаты Закарпатского облсовета потребовали отменить санкции к 112 , NewsOne и ZIK

  Депутаты Закарпатского областного совета от четырех фракций обратились к президенту Владимиру Зеленскому с требованием отменить санкции к нардепу ОПЗЖ Тарасу Козаку, которые привели к прекращению вещания каналов "112 Украина", "NewsOne" и ZIК

   
  Тимошенко обратилась к народу по ТВ

  Блок Юлии Тимошенко не будет создавать коалицию с Партией регионов в Верховной Раде. Об этом заявила премьер-министр Юлия Тимошенко в обращении по центральным телеканалам в понедельник.

   

  Оскільки робота по розгляду звернень громадян є одним з пріоритетних напрямків у діяльності наглядового відомства, то акцент робиться на своєчасному, повному і всебічному їх розгляді, кваліфікованому вирішенні скарг, якісному проведенні перевірок та реальному поновленні порушених прав громадян.

   

  В Ужгородському міськвиконкомі відбулася нарада за участю представників підприємницьких структур та керівництва обласного центра Закарпаття. У ході зустрічі представникам бізнесових кіл для обговорення був запропонований Меморандум про взаємовигідні умови співробітництва та партнерства між міською владою та бізнесовими структурами Ужгорода.

   

  Аби засвідчити повагу до будь-якого вибору та закликати поважати вибір інших. Про це заявив керівник його виборчого штабу Тарас Чорновіл.