ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
зв’язок

зв’язок

  09 апреля 2020 четверг

  У четвертому кварталі 2007 року будівельниками Закарпатської філії ВАТ „Укртелеком” введено в дію цифрові станції в м. Ужгород, с В.Лази Ужгородського району, с. Черна Виноградівського району та цифровий сільсько-приміський вузол в м. Мукачево загальною ємністю 9 754 номерів.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Сильні зливи на Закарпатті стали причиною того, що піднявся рівень потічкових вод у селах Приборжавське та Білки Іршавського району Закарпатської області. Усього було підтоплено понад 270 господарств.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Національний оператор мобільного зв'язку компанія "Київстар" з'явилася на Закарпатті 4 роки тому і з кожним роком витісняє з місцевого ринку комунікаційних послуг ІІМС, незважаючи на те, що останні випередили конкурентів у цьому регіоні на 5 років.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Важливим аспектом розвитку Закарпатської області є рекреаційний сегмент, який, у свою чергу, потребує вдосконалення відповідної інфраструктури. Налагодженням якісного телефонного зв'язку успішно займається Закарпатська філія ВАТ "Укртелеком". З цією метою проводяться роботи по заміні аналогових систем передач на цифрові.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Як стало відомо "UA-Reporter.com" з достовірних джерел, завтра, 31 березня, на Закарпаття приїздить міністр транспорту та зв’язку України Євген Червоненк. Мета — перевірка стану справ в Ужгородському відділенні Львівської залізниці.Візит міністра в Закарпатську область триватиме 2 дні.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Компанія «Українські радіосистеми» (торговельні марки WellCOM та МОБІ) розширила територію покриття власної мережі GSM-900 на міста Мукачево (Закарпатська область) і Надвірна (Івано-Франківська область).Відтепер оператор надає послуги мобільного зв’язку в 30 містах, у тому числі в усіх обласних центрах України.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Президент України Віктор Ющенко підписав низку кадрових призначень. Про це повідомила у неділю прес-служба глави держави.Так, своїми указами Ющенко призначив Головою Головного контрольно-ревізійного управління Миколу Сивульського, заступниками міністра транспорту та зв’язку - Миколу Гордієнка та Павла Рябкіна.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  У вівторок, 8 лютого, в Ужгородському прес-клубі реформ відбудеться засідання на тему "Сучасні засоби зв’язку: які новації пропонує закарпатцям "Укртелеком". Керівники Закарпатської філії ВАТ „Укртелеком” повідомлять журналістам підсумки роботи у минулому році та завдання соціально-економічного розвитку на 2005 рік.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Відкритий лист Першого заступника начальника управління МНС України в Закарпатській області Івана Гелебана до мешканців ЗакарпаттяУ зв’язку з погіршенням погодних умов управління Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій в Закарпатській області занепокоєне зростанням ймовірності виникнення надзвичайних ситуацій.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Протягом 2004 року до Закарпатської філії ВАТ “Укртелеком” надійшло 273 звернення від абонентів місцевого телефонного зв’язку (за 2003 рік - 276 звернень) щодо встановлення телефону, відключення через допущену заборгованість, незадовільної роботи телефону, незгоди з оплатою послуг місцевого телефонного зв’язку тощо.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Наступником Георгія Кірпи на посаді генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України («Укрзалізниці») став Володимир Корнієнко. Про це йдеться в постанові Кабінету Міністрів, підписаній 6 січня цього року.

  3 просмотров. Обсудить (0)