ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

„Шароварники” та „Сірі” опудала”

    29 March 2024 Friday
    Гость's picture


    Патріот. Тема ведення форми для учнів шкільних навчальних закладів не є новою, як в Україні так і світі. Це цілком нормальне явище. Якщо в іншому. Демократичному та цивілізованому світі, цйе цілком істотно і вирішено на вищому рівні та задовольняє усіх то в СРСР та нашій сучасній великій „буряковій” республіці, де на двох українців що найменше три гетьмана, а на двох русинів три агенти КДБ - СБУ все робиться через жопу. На перший план ставиться не естетичний вигляд форми та її зручність, а фінансові інтереси держави, а нині комерційних структур та посередників, які мають від цього зиск. Сам в часи СРСР носив той коричневий жах і щоденно бачив сотні подібних з різних шкіл Ужгорода.

    Форма на заході покликана вирішувати багато питань і кожний навчальний заклад по формі суттєво відрізнявся від іншого. Поглянувши на учня зразу можна було вирахувати з якого він району, закладу. В окремих школах Америки навіть кожен клас мав свою окрему форм. В такому випадку це мало результат. Воно розвивало не тільки гордість за клас, школу, але і сприяло розвитку особистості, яка не тільки бачила, але на собі відчувала, що вона інша. Радянський „совок” за браком коштів, та низького рівня життя його громадян спромігся тільки на запуск „сірих” опудал, які підсвідомо щоденно знижували в людині особистість формуючи в його підсвідомості, що він такий же сірий як і усі інші. Підхід „новоукраїнців” від освіти в Ужгороді окрім комерційного підгруння під собою нічого не має. В такий крок, за рухунок батьків дійсно завантажується виробництво М.Коломуняк, де як сучасні раби, за мізерну заробітню платню ішачать наші краяни, а по ходу гріють руку ділки від керівництва міської освіти та шкіл, які мають від цього свій гарантований відсоток.

    Як свідомий українець не можу спокійно дивитись на це неподобство. Не має національної ідеї. Пропоную творчій підхід у вихованні нашої молоді. З іронією автора про вишиванку та шаровари не згідний. Це наші корені. Саме на них ми маємо виховувати підростаюче покоління і тим паче в такій школі як Перша та ще Т.Г. Одне тільки ім’я, класика української літератури зобов’язує на нестандарті підходи в такому питанні як форма.

    Вважаю, що міністерство освіти України мало б зібрати розширену колегію, на якій вирішити питання про введення в Українських навчальних закладах нової форми. Так саме вишиванок і шароварів. Кожна школа мала б свій візерунок на вишиванці та інший колір шароварів. Відповідно мав би подбати про свій національний гардероб не тільки директор, але і викладачі. А то дійсно ходять як кому заманеться. Треба з України робити гетьманську державу. А усіх хто не згоден - різками, або до Московії. Батьки за ради відродження нації це переживуть! Не обідніють! Але вирішувати це питання треба на державному рівні. Це має бути національна програма виховання молоді та дисциплінування нації.

    er