ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Активісти домоглися припинення «патентного тролінгу» на Одеській митниці

  25 июня 2019 вторник
  Аватар пользователя Викривач Корупції

  Три місяці зусиль – акцій та звернень підприємців та воїнів АТО, щодо діючої на Одеській митниці "патентно-горіхової" схеми нарешті дали свій результат. 

  Після тримісячного ігнорування високопосадовцями ДФС звернень підприємців та воїнів АТО, завдяки прем'єр-міністру Володимиру Гройсману та в.о. голови ДФС Сергію Власову діючу на Одеській митниці "патентно-горіхову" схему припинено. Але сталося це не через напружену роботу Одеської митниці, а саме через привернення уваги до проблеми глави Уряду та чинного керівника ДФС.

   

  До цього їхні звернення майже три місяці не помічали та ігнорували високопосадовці ДФС.

   

  На сьогодні, експортери волоських горіхів можуть вільно оформлюватись на Одеській митниці. Злощасні патенти, які використовувались з метою "патентного тролінгу" та блокування експорту волоських горіхів, видалені з Митного реєстру об'єктів права інтелектуальної власності. Як стверджують активісти, це не кінцева перемога, адже вони налаштовані домогтися покарання тих, хто організував цю корупційну схему.

  Рейтинг: 

  Комментарии

  Аватар пользователя Просто Нестор

  Ну нарешті помітили! Може ще й викриють схеми по розмитненню імпортних автомобілів.

  Аватар пользователя Віка журналіст

  спостерігали їх відчайдушні спроби відстояти свої права і чесно кажучи думали походять-покричать і непочутими все ж таки будуть "платити", а НІ! Вітаю хлопців, вітаю експортерів!