ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Антоніна Болюра оформлює громадянство Італії???

  16 декабря 2019 понедельник
  Аватар пользователя Екатерина Журавлева

  98347934834734987347348.jpgХід розгляду кримінальної справи по розслідуванню вбивства народного депутата Євгена Щербаня набирає нових обертів.
  Після офіційної заяви Генерального прокурора України Віктора Пшонки про завершення досудового слідства по справі Щербаня та достатність зібраних матеріалів, які свідчать про причетність Юлії Тимошенко до замовлення даного вбивства разом з Павлом Лазаренком, підштовхнули до активних, проте обережних, дій навіть опосередковано причетних до справи осіб.
  Не витримали нерви навіть у такого «мавра», як Антоніна Володимирівна Болюра. Хоча стійкість її нервової системи, здавалось можна було б порівняти із неприступними мурами Великої китайської стіни, з їх міцністю та довговічністю.
  Однак, «і на старуху буває проруха». Виступаючи фігурантом у згаданій кримінальній справі, Антоніна Володимирівна, після обговорення із захисником Юлії Тимошенко Сергієм Власенком можливих варіантів перспективи розвитку справи Щербаня, вирішила підготувати можливий плацдарм для власної персони. Сергій теж не розгубився і одразу ж видав ідею щодо так би мовити «італійського варіанту».
  Нагадаємо, Арсена Авакова свого часу затримали в Італії за ордером Інтерполу. Коли його захист надав документи про політичне переслідування, італійський суд відмовив Україні в екстрадиції Авакова. Тоді Аваков вирішив балотуватися до ВР за списком «Батьківщини» і після обрання повернувся в Україну.
  Що ж відомо про інших «причетних» осіб? Достеменно нікому не відомо, однак відголос про громадянство Великобританії та Німеччини у чоловіка Юлії Володимирівни – Олександра Геннадійовича теж шириться.
  Коли тоне корабель, з нього у першу чергу втікають щурі. До останнього на капітанському містку залишається капітан. Хоча видається, що після вироку Тимошенко місток досі пустий, а корабель самотужки дрейфує у водах української політики, регулярно сідаючи на мілину.

  Рейтинг: