ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Булатов – чергова спецоперація

  02 декабря 2020 среда
  Аватар пользователя Екатерина Журавлева

  00-001.jpgВчора у ЗМІ вибухнула радісна інформаційна хвиля - лідер «Автомайдану» Дмитро Булатов знайшовся живий! Він розповів неймовірну історію, як його викрали, тривалий час утримували в якомусь гаражі, били, піддавали тортурам, відрізали вухо і навіть розпинали, а потім вивезли та покинули. Булатов йшов селом, намагався достукатись у всі двері, а коли нарешті йому відчинив один з місцевих жителів, від якого він зателефонував друзям. Він зробив наголос на російському акценті викрадачів.
  Активісти «Євромайдану» та журналісти зітхнули з полегшенням, ну, слава Богу, саме головне, що живий, а надалі, почали говорити про звірячі тортури, яким було піддано Булатова. Пішли відповідні заяви політиків. І самий цікавий момент, його викрадений автомобіль було знайдено непошкодженим на одній із автостоянок Дарницького району Києва. При цьому, знайшли авто працівники міліції, завдяки анонімному дзвінку.
  Аналізуючи зазначене, виникає ряд питань, які не тільки ставлять під сумнів факт викрадення лідера «Автомайдану», а вказують на «грубе» інсценування?
  По-перше, Булатов сам дійшов до села, стукав у двері, дочекався «друзів по боротьбі» та журналістів, дав інтерв’ю, а вже потім поїхав до однієї зі столичних клінік. Це, ж яких треба було зазнати тортур впродовж тижня, щоб після цього, хватило сил зробити все перелічене (температура на вулиці була нижче 20 градусів за Цельсієм). Чомусь, інший активіст «Євромайдану» Вербицький, за подібних змальованих Булатовим умов помер, а міліціонерів, яких катував в КМДА лише кілька годин «Свободівець» Андрій Іллєнко з прибічниками, виносили з приміщення, потім тиждень їм надавалась невідкладна медична та психологічна допомога. До речі, під час інтерв’ю Булатов, який був «ледве живий після катувань», жваво викрикував «слава Україні» та бадьоро розповідав, як він мріяв про рибалку. О це, так сила духу!
  По-друге, на відео з Булатовим, яке було продемонстровано телеканалами, чітко видно, що вуха на місці, а от «пробиті руки» не показали. Одночасно, всі бачили закривавлені голову та одяг активіста, проте не показали слідів тортур на тілі, хоча зазвичай, постраждалі «майданівці» охоче демонструють сліди ушкоджень. Можливо Булатову не було, що демонструвати?
  До того ж, керівник клініки «Борис», в якій лежить Булатов, Микола Радуцький заявив, що «нічого загрозливого для життя не виявлено». Ці слова ніяк не в’яжуться з переліченими опозицією ушкодженнями активіста: від струсу мозку до пробитих долонь.
  По-третє, ізверги відпускають Булатова саме напередодні щорічної Мюнхенської конференції з безпеки, в ході якої обговорюватиметься ситуація в Україні. Який чудовий козир «раптово» опинився в руках опозиції, а також підігрів «Євромайдан», на якому, за останні три дні, не тільки припинились баталії, а і значно поменшало людей.
  По-четверте, анонімний дзвінок та знайдений неушкоджений автомобіль Булатова «Фольксваген Таурег» (коштує понад 100 тисяч доларів США), у той час, як вже спалені десятки машин «автомайданівців». Дивно, чи не так! «Звіряче катували і розпинали», а автомобіль залишили цілим!
  По-п’яте, і саме головне - політична складова! Всі добре пам’ятаємо, що «автомайданівці», у т.ч. й Булатов, хвалились в соціальних мережах фотографіями з Послом США в Україні Джеффрі Пайєттом на територія відповідного диппредставництва на фоні власних автомобілів. За які ж такі заслуги, окремі громадяни України можуть потрапити на територію Посольства США та ще й на власних автомобілях, враховуючи патологічний страх американців терактів та жорстку систему безпеки.
  Ще один цікавий факт, що першим про живого Булатова повідомив у «Facebook» народний депутат України та куратор «5 каналу» Юрій Стець, який є підлеглим всім відомому революціонеру Петру Порошенку. А на перших фото викладених у мережі Інтернет, якраз Порошенко біля ліжка з Булатовим у лікарні. Чудовий піар від найчеснішого каналу!
  Такий собі причинний зв’язок та наслідки!

  Катерина Журавльова, “Аргумент” (www.argumentum.info)

  Рейтинг: