ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Екс-голова Великоберезнянської райради "режиму Януковича" В.Канюк хоче оскаржити своє звільнення та стягнути 200 тис.грн.

  21 февраля 2018 среда
  Аватар пользователя Віталій Грегор

  Vasil_Kanyuk_FAYTA.jpg
  В п'ятницю, 12.05.2017 о 16:00, в Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області під головуванням судді Придачук О.А. має відбутися остаточне засідання в резонансній справі за позовом до Великоберезнянської районної ради екс-голови Василя Канюка про визнання незаконним його звільнення та стягнення близько 200 тис. грн. за «вимушений прогул».
  https://youtu.be/_u4qTPSGfYc
  sud_Fayta_-1.jpgsud_Fayta_-2.jpg

  На попередньому засіданні суд закінчив дослідження доказів, відтак вже завтра має бути прийняте рішення по суті даної справи, розгляд якої триває фактично з 2014 року та дійшла до Вищого адміністративного суду, який 31.03.2016 р. ухвалив направити її на новий розгляд до Ужгорода. http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/54562597

  Йдеться про рішення депутатського корпусу Великоберезнянської райради 17 червня 2014 року за участі революційної громади про оголошення недовіри та звільнення голови Василя Канюка за співпрацю із злочинним режимом Януковича.
  http://zakarpattya.net.ua/News/125068-Deputaty-Velykobereznianskoi-rairady-oholosyly-nedoviru-holovi-Vasyliu-Kaniuku
  Faytu_GET.jpg

  Однак екс-очільник Березнящини вирішив через суд визнати таке рішення «несправедливим» та скасувати, поновившись на роботі голови райради. Але, оскільки пройшло майже 3 роки із його звільнення і фактичне поновлення його на роботі вже не можливе по закону, оскільки райрада яку він очолював втратила свої повноваження, тому він змінив позивні вимоги та хоче визнати протиправним звільнення та стягнути близько 200 тис.грн. за «вимушений прогул» (129 тис. заробітної плати і 50 тис. моральної шкоди).

  За інформацією, яка є в розпорядженні Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією, в 1992 році Канюк був оголошений у розшук за виготовлення та збут фальшивих банкнот (купонів) і втік до Росії. Порушена кримінальна справа так і не була доведена до завершення. До 2002 року В.Канюк на псевдо "Файта" координував криміналітет Великоберезнянського району, виконуючи функцію так званого “смотрящого”. У 2002 році обійняв посаду голови Великоберезнянської районної ради, і, як стверджують мешканці району, регулярно чинив тиск, залякування та шантаж стосовно депутатів, голів сіл, держслужбовців, щоб змусити їх приймати потрібні йому рішення у сфері приватизації майна та землі. Окрім того, за часи свого правління в 2005 році, В.Канюк встиг собі «оформити» ще й посвідчення учасника бойових дій, начебто через "участь в розмінуванні" якоїсь "бімби" на Березнянщині, на підставі якого та по сьогоднішній день безпідставно користується відповідними пільгами.
  http://gregor-ua.blogspot.com/2016/06/10-Faita-sud-Uzhgorod.html

  Також пропоную до перегляду цікавий відеосюжет ТСН «Хто насправді контролює контрабандні потоки на Закарпатті», який був відзнятий після "мукачівських подій" 11.06.2015 р, де одним зі кримінальних закарпатських кланів згадується скаржник по даній справі Василь «Файта» Канюк: https://www.youtube.com/watch?v=OIFiRnilILs

  Громадський правозахисник Віталій Грегор
  11.05.2017 р
  http://gregor-ua.blogspot.com/2017/05/12-eks-golova-Velykobereznjanschiny-Kanjuk-sud.html

  Рейтинг: 
  Загрузка...