ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Естонія відсвяткує розгром російських військ під Нарвою

  08 августа 2022 понедельник
  Аватар пользователя ВО Тризуб

  За повідомленнями естонських ЗМІ, у військовому параді з нагоди Дня незалежності, який пройде в Тарту, візьмуть участь понад 1100 військовослужбовців, буду продемонстрована різна військова техніка і озброєння.

  Військовий парад з нагоди Дня незалежності Естонії почнеться 24 лютого (незалежність була проголошена 24 лютого 1918 після розбиття російських військ під Нарвою 23 лютого 1918) о 12 годині дня в Тарту. Після 1991 року в Тарту військові паради з нагоди Дня незалежності Естонії не проводилися, сказав BNS начальник прес-служби Сил оборони Естонії підполковник Пеетер Талі.

  Шикування учасників параду в Тарту відбудеться на ділянці бульвару Вабадузе між Ратушною площею і вулицею Туру. За традицією, парад з нагоди Дня незалежності Естонії буває масштабнішим від параду до дня перемоги.

  В параді візьмуть участь 1100 осіб — військовослужбовців Сил оборони, ополченців Кайтселійту і кадетів Поліцейської академії у супроводі оркестру Сил оборони і оркестру Департаменту поліції і прикордонної охорони.

  Колону військової техніки складуть бронетранспортери Sisu, протиповітряна система Mistral, гаубичні батареї 122 і 155 мм, протитанкові системи Mapats і Milan на базі усюдиходів, а також мінометна батарея 120-мм. Найбільшою відмінністю від парадів, що проходили раніше, стане те, що в параді візьме участь техніки значно більше, чим використовується логистіками Сил оборони.

  Після параду з продемонстрованою технікою можна буде познайомитися на вулиці Кюйні, техніка стоятиме на ділянці між вулицею Пое і універмагом.

  Командувати парадом буде командувач Силами оборони бригадний генерал Ріхо Терас. Шикуванням керуватиме полковник Пеетер Хоппе. Парад прийме президент Естонії Тоомас Хендрік Ільвес.

  Паради з нагоди Дня незалежності Естонії зазвичай проходять в Талліні, проте як виняток проводяться і в інших містах країни. Так, в 2008 році такий парад відбувся в Пярну, в 2009 році — в Нарві.