ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Фальстарт президентської кампанії?

  15 декабря 2019 воскресенье
  Аватар пользователя Екатерина Журавлева

  00-0-0--00--0-0--00-0-0--00-0-0--0--0-0000-0-00.jpgНесподіваного продовження набуло чергове невдале спілкування лідера партії «УДАР» із журналістами під час перебування останнього на своїй другій Батьківщині – у Німеччині.
  Простакуватий В.Кличко, чесно відповідаючи на питання німецьких журналістів, видав «на гора» те, що обговорювалося у кулуарах європарламенту й об’єднаної опозиції, а саме щодо непринципового характеру питання Ю.Тимошенко для майбутнього підписання Україною угоди про асоціативне членство з ЄС.
  Однак, справжньою несподіванкою для журналістів виявився коментар А.Яценюка з цього приводу. Зокрема, А.Яценюк схвалив позицію В.Кличка, яку останній висловив в інтерв’ю німецькому друкованому виданню «Frankfurt Allgemeine Zeitung» щодо незалежності питань звільнення Ю.Тимошенко і підписання Україною Угоди.
  Окрім фактичної капітуляції «Батьківщини» у питанні шантажу влади зривом євро інтеграційних переговорів, А.Яценюк своїм коментарем підтвердив те, що досить давно було вже вирішено між лідерами об’єднаної опозиції – незалежно від долі Ю.Тимошенко, участі у майбутніх виборах вона не братиме ні в якому разі.
  Зважаючи на відкриття основними політичними гравцями своїх карт, можна казати про початок передвиборчих перегонів, які, судячи по заявам опозиціонерів, розгортатимуться переважно між ними самими.

  Рейтинг: