ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

ФЕДЕРАЛІЗАЦІЯ УКРАЇНИ - ЄДИНИЙ ВИХІД ІЗ ГЛУХОГО КУТА, КУДИ ЗАГНАЛИ НАС ОЛІГАРХИ.

  25 февраля 2018 воскресенье
  Аватар пользователя Палінкаш Іван Іванович

  Держава - де 100% влади находяться в руках групки олігархів, держава - де 99% корисних копалин належить 5-6 олігархам, держава - де 90% майна належить цим злодійським сім'ям, держава - де весь газ, нафта, електроенергія належать цим же 5-6 олігархам, держава - де 95% банків належить цим же сім'ям, держава - де 99% бюджета ділять баригоолігархи, держава - де 5-6 сім'ями олігархів безнаказано вкрадено 135 мільярдів доларів із зберкнижок, держава - де за останні три роки у народу вкрадено і вивезено в офшори близько 50 мільярдів доларів із банківських депозитів, держава - де за останні три роки роздерибанено і вивезено в офшори 17,5 мільярдів доларів кредитів Світового банку, держава - де 97% населення живуть в крайній степені скрути, держава - де за роки незалежності вбито сотні журналістів, вбито Чорновола, Гонгадзе... і не знайдено жодного замовника, держава - кращі сини якої загинули на Майдані і Донбасі, не спромоглася притягнути до відповідальності винуватців, держава - що займає перші місця по рівневі корупції - не має завтрашнього дня!!!
  З даного глухого кута є два виходи: Перший - націоналізація, що може відбутись внаслідок революційних подій, але на даний час Україна не має політичної сили, яка декларує націоналізацію і революцію, хоча це самий швидкий вихід із глухого кута. Другий вихід - це федералізація, або децентралізація задекларована Президентом. Тобто передача максимальних повноважень в регіони і відібрання цих же повноважень у 5-6 сімей баригофеодалів.
  Як працює федеративний устрій у США. Німеччині,Австрії, Канаді...
  Приблизно 90% податків і 90% повноважень віддаються в регіони, а в центрі залишаються 10% податків і 10% повноважень, на противагу від України де 98% податків і 98% повноважень забирають центральні структури переводячи повноваження, через корупційні схеми і податки в міліарди доларів і виводячи їх в офшори. Народ України виключений з управління державою, задовольняючись пачкою гречки і склянкою горілки один раз на пять років міняючи одних олігархів на других, але завжди одної неукраїнської національності.
  Населення, що не згодне катастрофічним станом економіки і псевдореформами, тотальне олігархічне телебачення обзиває сепаратистами і агентами Кремля.
  Українські націоналістичні організації, що знаходяться на фінансуванні баригоолігархів (бухгалтерія партії регіонів фінансування "Свободи" і других орг.), нацьковуються на незгодне нище населення України, нацьковуються на національні меньшини не згодні з рівнем корупції і розкрадань держмайна і бюджету (меньшина Русинів).
  При тому, що Закарпаття щороку передає в державний бюджет більше ста мільярдів - бюджет області складав близько трьох мільярдів, що складало меньше 3%. Навіть, завжди виважена облрада Закарпаття вимушено голосувала за визнання законного місцевого референдума 1991 року, який всупереч Законодавству України ігнорується, а винуватці ігнорування не понесли до сьогодні відповідальності.
  Отже: тільки федералізація, або децентралізація, передача повноважень та податків на місця і відібрання повноважень та податків у баригофеодалів є єдиним виходом України із глухого кута та набуття українцями істинного народовладдя.
  Прошу не звертати уваги на олігархічні канали, що обзивають нище населення сепаратистами та агентами Кремля. А націоналістичні організації, що погрожують нищому населенню, а не баригоолігархам є продажними проститутками, готовими нищити свій нарід на угоду злодіям.
  Всі істинні націоналістичні організації повинні об'єднатися проти єдиного ворога України - баригоолігархів! Тим більше, що націоналістичними організаціями України у Франції підписаний Міжнародний договір про підтримку націоналістичних рухів...
  https://www.youtube.com/watch?v=6clZg7bO1xk&feature=youtu.be

  Рейтинг: 
  Загрузка...