ФК "Поляна" - володар кубка Закарпатської області із футболу 2012 року!!!

Аватар пользователя Поляна
    ГОЙРА ПОЛЯНА!!!(як полянці за Кубком Закарпатської області до Берегова їздили) Знаменна для всього світу дата 9 травня, коли ми відзначаємо день Перемоги у Великій Вітчизняній Війні, є вже традиційним святом футболу для всіх поціновувачів, фанатів та любителів даного виду спорту на Закарпатті. Саме цього дня в місті Берегові проходив фінальний матч на кубок Закарпатської області серед футбольних аматорських команд, в якому зустрілися два лідера футболу – команди «Береговідейк» (м. Берегово) та ФК «Поляна» (с. Поляна Свалявський район). Не тільки формальним, але і фактичним господарем фінальної гри Кубка Закарпаття з футболубула команда«Берегвідейк», на стадіоні якої, згідно попереднього рішення ФФЗ, було заплановано провести гру. Початку святу футболу передувала невелика концертна програма та поздоровлення ветеранів ВВВ. Окрім великої кількості вболівальників майже із всієї області, на грі були присутні і голова Закарпатської ОДА О. Ледида, голова ФФЗ М. Ланьо та багато інших поважних гостей. Ось наступає 16.00 годин і стадіон вигукує та аплодує, а суддівська бригада в складі головного арбітра Запрутняка, помічників – Шульте та Зайтлера, виводить на поле команди та дає сигнал про початок гри. Починаємо із складів команд. Гості ФК «Поляна»: воротар - Головнич, захист - Береш, Чубірка, Нагірний, Северенко, півзахист – Реплюк, Браєр, Дячук-Ставицький, Гончарук, Боргун, напад – Дигас, (запасні: Шутак, Русин, Головнич, Кошеля, Карібов, Васильчак); головний тренер команди В. Піньковський, помічники Васютик та Кондря, Президент І. Дрогобецький. Господарі ФК «Берегвідейк»: воротар – Крашевський, захист Гука, Корнутяк, Азаров, півзахист – Бербат, Сергеєв, Піцур, Теплий, Саркіс, Кундель, напад – Колопач (запасні (Андрій та Іван Сливки, Гейці, Кордош, Боднар, Пушкаш); головний тренер (граючий) Азаров, Президент І. Свищо. Гра почалася відразу без розвідки, оскільки обидві команди непогано знають одна одну і вже на 5-тій хвилині гри, після гострого навісу із флангу півзахисника Поляни воротар Берегова Крашевський вступає в гру. Відразу після випаду Поляни стає гаряче вже біля воріт Головнича. Після доволі різкого початку, гра команд перемістилася в центр поля і боротьба точилася на кожному клаптику газону. Було помітно, що гравці Берегова намагаються в основному використовувати проходи по флангах мобільних Саркіса, Колопача та їх навіси чи простріли, в той час як Поляна окрім флангів також використовувала і центральну зону атаки. Ближче до завершення 1-го тайму стало помітно, що тренерський штаб Поляни на чолі із досвідченими В. Піньковським та В. Васютиком непогано вивчили манеру гри «Береговідейка», перекривши всі підступи до свого майданчику та залишивши на «голодному пайку» берегівських нападників. Незвично непомітним в 1 таймі був і найбільш досвідчений та технічний гравець Берегова Сергеєв. По 1 таймі в команді Берегова можна відзначити Азарова, Гурку та Корнутка, в той час як в Поляні практично всі гравці не випадали із гри. Кінець першого тайму приніс нулі на табло та дві жовті картки гравцям Поляни Браєру та Гончаруку. 2 тайм починається без замін в командах та із активних дій гравців Поляни, які виглядали на полі більш мобільними і навіть при втраті м’яча відразу намагалися накривати суперників, зустрічаючи та пресингуючи гравців Берегова по всьому полю. Гравці «Берегвідецка» продовжували свою монотонну гру із використанням флангових навісі та прострілів до воротарського майданчика Поляни. 22 хвилина: атака Поляни, пас в центральну зону на одного із кращих гравців в цій грі - Станіслава Гончарука, який зміщується вліво, і метрів із 30, філігранно пробиває точнісінько в дальній кут воріт голкіпера Берегова Крашевського. Більярдний удар Статса і - ГОЛ!!!!!!!! Рахунок стає 0-1 на користь ФК «Поляна». Після пропущеного голу, всупереч всім канонам гри, гравці Поляни замість того аби вже традиційно для більшості українських команд сісти в захист, навпаки підвищують темп гри та посилюють натиск на ворота Берегова. Таке нахабство полянців (в доброму розумінні) призвело до 2 моментів біля воріт Крашевського. А що ж «Берегвідейк»? Гравці Берегова почали нервувати, часто порушувати правила гри, фолити на граках Поляни, що призводить до жовтих карток Гурці, Піцуру та Азарову. Намагаючись виправити ситуацію Берегово проводить ряд замін: Сливка Андрій міняє Піцура, Сливка Іван – Колопача, Боднар – Саркіса, Гейці – Бербата. Поляна відповідає лише 1 заміною, оскільки в заявці команди на кубок було лише 14 гравців, із яких 3 з молодіжного складу: Гончарука міняє Карібов. Ближче до завершення гри гравці Поляни починають думати про результат, вдаючись до виправданої в деякій мірі тактики затримки часу. Однак 89 хвилина стає щасливою для «Берегвідейка». Після штрафного удару з флангу захист Поляни дає єдину помилку і, вигравши підбір, Гейці дарить Берегову надію. На стадіоні лунає викрик коментатора Володимира Балацького - ГойраБерегвідейк! Відразу, розігравши м‘яч із центра поля гравці Поляни проводять блискавичну атаку і спочатку Браєробігрує Крашевського, але Гурка дивом рятує свої ворота, однак слідує перевід м’яча із лівого флангу на правий і зряча подача Дмитра Чубірки на забутого захистом «Береговідейка» Дячука-Ставицького….. Удар головою і хвилину щастя Берегова півзахисник Поляни перетворює на розпач. ГОЛ!!!! ПОЛЯНА СВЯТКУЄ, КРАШЕВСЬКИЙ ВИЙМАЄ, БЕРЕГОВО СУМУЄ! Рахунок стає 1-2, коментатора Володимира Балацького не чути, а над стадіоном лунає ПОЛЯНА! ПОЛЯНА! ПОЛЯНА! Доданий арбітром час гравці Поляни провели в атаці, в той час як гравці Берегова та їх вболівальники втратили віру в позитивний для себе результат! Фінальний свисток і ГОЙРА ПОЛЯНА!!!! НАШ КУБОК!!!! Після гри голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида вручає капітану переможців Юрію Берешу красень Кубок. Найкращим гравцем в складі фк «Поляна» визнано автора переможного голу Михайла Дячука-Ставицького. Кубок капітаном Поляни піднімається на головою, Президента ФК «Поляна» Івана Івановича Дрогобецького підхоплюють футболісти та вболівальники і підкидують до гори, радіючи перемозі! Хочеться зазначити, що тренерський штаб Поляни грамотно построїв гру, тактично переграв свої опонентів, а ставка на молодих футболістів в тандемі із досвідченими виправдала себе повністю. Так, перемогу кували Стас Гончарук – 1988 р.н., Дячук-Ставицький – 1989 р.н., А. Дигас – 1993 р.н., С. Боргун – 1985 р.н., молоді Северенко, Нагірний, досвідчені місцеві футболісти Головнич, Чубірка, Береш, Реплюк, Браєр , Карібов. Окреме спасибі вболівальникам Поляни, яких було мабуть більше за Берегівських, оскільки було чути ПОЛЯНА – ПОЛЯНА – ПОЛЯНА, тоді як Берегівчани здивували своєю пасивністю. Підсумовуючи написане та побачене на грі хочеться відзначити відмінну організацію фіналу кубку, за що і подякувати! Також дякуємо керівництву команди ФК «Поляна» в особі її Президента - Дрогобецького І.І., та її новому тренерському складу – В. Піньковському, В. Васютику, М. Кондрі ну і звичайно футболістам команди, які своїм трудом повернули Кубок на Свалявщину та подарували нам, вболівальника, таку жадану перемогу. Післямова: на початку трансляції фінальної гри по ТРК «Тиса» ведучі В. Біровчак та С. Сельменський сказали таку фразу: «… експерти віддають перевагу «Берегвідейку», інші віддають симпатії ФК «Поляні»». Експерти – Ви не праві, праві «всі інші», тобто вболівальники! ГОЙРА ПОЛЯНА! Артур