ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Іван Лендєл: “Я належу до тих людей, які вірять, що один у полі - теж воїн, і готовий довести це на ділі.”

  20 июня 2019 четверг
  Аватар пользователя Лендєл_Іван

  Випала нагода поспілкуватися з молодим юнаком, що балотується в депутати по округу №5(м.Мукачево) до Закарпатської обласної ради. Його ім’я – Іван Лендєл. Народився в селі Верхній Коропець, з відзнакою закінчив Мукачівський аграрний коледж за спеціальністю “Правознавство”, з 2008 року керує Міжрегіональною асоціацією молодіжних громадських організацій “Український Національний Комітет”.

  - Сьогодні молодь цікавиться будь-чим, але політикою - вкрай рідко… У свої 20 років Ви вже прагнете стати депутатом. Чи не зарано?

  - Знаєте, ще не ходив у дитсадок, а вже вечорами дивився новини, потім вже грався у вибори. Мені це завжди було цікаво, а сама політика давно стала невід’ємною частиною життя. Долучитися до неї зміг лише в 2008 році, коли став повнолітнім та створив молодіжну організацію. Це була одна з мрій, яка здійснилась. Тож я почав йти далі. Зараз маю нагоду стати депутатом, і вже сам цей факт втішає. Попереду багато роботи й східців до вершини влади, але я впевнений, що колись туди дістанусь…

  - Східці до вершини влади… Хтось крокує туди лише заради матеріальних благ, хтось задля втілення життєвих цінностей… Скажіть, якою стежкою ідете Ви, Іване?

  - Не заради грошей чи слави, а щоб Україна нарешті зажила так, як має бути, а не як хочеться окремим людям. Я належу до тих людей, які вірять, що один у полі - теж воїн, і готовий довести це на ділі.

  - А можна детальніше про створену у 2008 році молодіжну громадську організацію. Як вона виникла і чия це була ідея?

  - Ідея створення виникла в 2007 році в одному смс-чаті. Я з однодумцями “воював” там за все українське, але перш за все - мову. З часом зрозуміли, що пора робити щось реально й у вересні 2008 легалізували у Львові першу нашу організацію –“ Львівський Молодіжний Конгломерат”. Назвали не УНК через юридичні нюанси, а на всеукраїнську не вистачило осередків у 14 областях. Період 2008-2009 рр. був найуспішнішим для нас: радикальні акції типу “Помсти Путіну” та швидкі темпи розбудови структури організації дали нам бажаний авторитет і відомість в певних колах.

  - “Велика” політика, як відомо, потребує чимало часу і зусиль. Впораєтеся?

  - Запросто. То всіляким “товстосумам” мало часу на виконання роботи, довіреної їм народом, бо в них бізнес, відпочинок на курортах і відвідини модних розважальних закладів. У мене час завжди знайдеться.

  - Думаєте, що зможете поєднувати політику, навчання, роботу і керування УНК?

  - Люди завжди дивуються моєму вмінню робити кілька речей відразу, тому впевнений, що мені все вдасться. Зрештою, я ще молодий і коли, як не зараз активно працювати.

  - Наскільки мені відомо, Ви йдете на вибори від “Української партії”. Чому саме УП, а не котрась із відоміших?

  - Більш відомі мають погану репутацію і вона б перейшла на мене, а “Українська партія” є молодою й чистою політичною силою, в якої великі перспективи в політиці. Просто їй потрібен час, щоб твердо стати на ноги й заявити про себе на достатньому рівні. До речі, хочу щиро подякувати керівництву Закарпатської крайової організації УП за можливість бути кандидатом на цих виборах.

  - А чи достатньо Ви знаєте Мукачево, щоб представляти інтереси його мешканців?

  - Моє село знаходиться за 4 км від Мукачева, тому я з самого дитинства безпосередньо з ним пов'язаний, маю родичів, знайомих, друзів, ну і зрештою, - я там навчався і досі навчаюся. Зокрема, добре знаю ту частину міста, де знаходиться мій виборчий округ.

  - Як оцінюєте свої шанси?

  - Я не ставлю собі за ціль перемогти, бо розумію, що це важко реалізувати при умові, коли тебе ніхто не знає, але розраховую мінімум на 2-3 місце по округу. Для мене головне набратись досвіду та отримати відомість серед населення, що пригодиться в перспективі.

  - Дякую за щирі відповіді. Що б хотіли наостанок сказати читачам?

  - Будь-ласка. Завжди радий поспілкуватись з журналістами. А краянам я б хотів сказати таке: у вас є шанс 1 листопада отримати нову владу з новими ідеями та обличчями. Досить наївно сподіватись, що зажирілі бізнесмени обернуться до вас обличчям. Це ілюзія, якої потрібно позбутись на цих виборах. 31 жовтня підіть на виборці дільниці й проголосуйте за тих, у кого є перспектива стати вашим захисником, а не за тих, хто вашою довірою вже знехтував. Сподіваюсь на вашу мудрість.

  Юлія Сабадишина

  http://lendel.uz.ua/publ/ivan_lendel_ja_nalezhu_do_tikh_ljudej_jaki_virjat_shho_odin_u_poli_tezh_vojin_i_gotovij_dovesti_ce_na_dili/1-1-0-11

  Рейтинг: