ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

«Кармазін - це вічний технічний кандидат всіх режимів»

  28 февраля 2021 воскресенье
  Аватар пользователя Тоні Арс

  Йо...перний театр. Це у нас тепер вождь революції - Кармазін? Вічний технічний кандидат всіх режимів?

  Революція переможе тоді, коли громада навчиться з перших днів гнати всіх вовків у овечій шкурі та фарбованих лисів.

  Петро Олещук

  Постараюся бути обережним у висловлюваннях.

  Послухав оголошені Кармазіним вимоги РПС.

  1. Кожна окрема вимога справедлива. В комплексі не можуть бути виконані.

  Вимагати водночас від органів управління, щоб вони спочатку виконали вимоги, прийняли потрібні заявникам рішення, потім (самі убилися об стіну) тут чекали на справедливий суд від заявників є для мене дивним. Оскільки за таких умов ніхто не буде подібні вимоги виконувати. Ніколи.

  2. Проголошувати позаполітичність це принципова хиба.

  Бо влада, реформи, докорінні зміни в країні - це завдання суто політичні, які не розв'язуються в інший спосіб, ніж політичний, іншою структурою, ніж політичною. Хай це буде організація партійного, мережевого, орденського типу, будь-якого, але саме політична.

  Безумовно, потрібна підтримка широких позапартійних громадянських структур, але інструментом є політична організація.

  Правильна постановка питання не "без партій", а "підтримуємо або створюємо правильну, нашу партію". Якщо РПС виросте до такого рівня - шануватиму.

  3. Присутність навколо "збитих льотчиків" і осіб штибу Мельничука напружує.

  4. Не сприймаю заяви від імені народу. В принципі. Сам готовий робити заяви лише від імені конкретних людей і конкретних організацій, які прямо дали мені повноваження приймати рішення і висловлюватися від їхнього загалу.

  5. Сподіваюся на адекватність влади. На те, що вона утримається від насильства і тиску. Як і багато хто з моїх друзів, я не підтримував Євромадан, але мусив виходити на Майдан після початку відкритого насильства з боку режиму. Панове можновладці, не провокуйте, бо гірше від того буде всім, зокрема і вам.

  Святослав Стеценко

  Чёрти дернули меня посмотреть типа прессуху из "Казацкого" и парочку стримов.

  Всё поняла, господа.

  Кармазин - президент.

  Инночка Богословская - премьер-министр.

  Павличенко - Генпрокурор.

  Коба - либо Нацбанк, либо спикер парламента. Главное "патреотизм", образование и опыт пофиг.

  Всё остальные камуфляжные красавцы - прообраз новой "народной полиции, которая не стреляет в невинных мальчиков". Мне товарищи из Донецка фотки присылают, у них очень похожая и все довольны.

  Отель "Казацкий" автоматически превращается в новую Администрацию Президента. Хотя годами я думала, насколько бессмысленно это убогое помещение в самой дорогой точке Киева.

  Marina Daniluk-Yarmolaeva

  Ну, если среди организаторов "третьего Майдана" Юрий Кармазин, я спокоен за исход дела.

  Потому что когда дойдет дело до кровавого взятия власти, этот диктатор крикнет в мегафон защитникам окруженной Администрации Президента:

  - Юрій Кармазін, "Революційні праві сили" Юрія Кармазіна. Пане операторе, та тут я тут, Юрій Кармазін, ну як можна не знати Юрія Кармазіна. Я бачу, бійці мене вже пізнали, бо, погодьтеся, Юрій Кармазін - це помітна постать у національно-визвольному русі, у історії України. І як Юрій Кармазін хочу сказати, ця країна чекала на нас, на таких людей, як Юрій Кармазін...

  Yevheni Kuzmenko

  Ще раз уважно передивився інтерв'ю Юрія Кармазіна з переліком вимог тих, хто оселився в готелі "Казацький".

  Якась дика суміш: популізму, обурення і відвертої несінітниці.

  Слухаючи, я відмовлявся вірити в те, що озвучує дуже фаховий і поважний юрист! Я б розумів, якби це лунало з вуст хлопчини з освітою в три класи...

  По-перше, мені не зрозуміло, до кого саме всі ці вимоги?

  "Відставка Уряду та Голови НБУ". Чи пан Кармазін не знає, яким чином вібдувається ця процедура? Адже, він сам приймав участь в легітимізації цих Законів. Чи призведе відставка Голови НБУ до "стабілізації курсу", про яку надалі каже пан Юрій?

  "Створення слідчих комісій...". З кого? З депутатів ВРУ???

  "Проведення виборів міністрів на патріотично-професійних засадах." Хто буде обирати? Хто оцінюватиме професійні якості?

  "Обрання нового Прем'єр-міністра після громадського обговорення в триденний термні." Це що? Це як? На Майдані обговорювати та обирати? Чи, може, в готелі "Казацький"?

  "Запровадження дієвого механізму контролю за владою". Чудово! Яким чином? Викликати кожного міністра на щоденний звіт до готелю "Козацький"?

  "Проведення установчих зборів України після...". Яких ще зборів? Це про що???

  Далі, на жаль, така сама нісенітниця.

  Аби відразу надати матеріал щодо "зрадник", "продався" та "порохобот".

  Критикував і критикую не лише Уряд. Але, роблю це по конкретних дяіх або бездіяльності! Наприклад, жорстко критикував Уряд (і продовжую це робити), за злочинну бездіяльність щодо виплати компенсації за зруйнований будинок в Лисичанську. П'ятий місяц я "воюю з вітряками", які досі не можуть втілити механізм цих виплат.

  Воюю з усіма гілками влади за відміну злодійської системи "повернення невикористаних бюджетних коштів", які надходять в останні дні грудня! Всі чудово знають про цю недолугу норму, і лише загадково посміхаються.

  Критикував і критикую політичних керманичів держави за відсутність очищення судівської гілки влади та імітацію реформ в прокуратурі.

  Водночас, вситупаю категоричним противником популістів псевдо-патріотів, які кидаються в обійма з "опозиційним блоком"!

  Саме тому я відмовляюсь підтримувати гасла "ГЕТЬ УСІХ".

  Це - недолугий примітивний злочинний популізм, який призведе лише до катастрофічних наслідків для України як в політичній, так і в економічній площині.

  http://uainfo.org/blognews/1456059864--karmazin---tse-vichniy-tehnichniy-kandidat-vsih-rezhimiv-.html

  Рейтинг: