КАРПАТСЬКИЙ МЕДВІДЬ ПЕРЕМІГ У СЛОВАЧЧИНІ

29 марта 2024 пятница
    Аватар пользователя rokosovo
    КАРПАТСЬКИЙ МЕДВІДЬ Днями у словацькому місті Дубніца над Вагом уже вшосте відбулися змагання стронгменів «Дубницький силач». Цього року в турнірі прийняли участь п’ять спортсменів із Чехії, два словаки і один українець. За великої підтримки місцевих глядачів перемогу здобув Іван Григоровський з Ужгорода. Перед останньою вправою Іван ділив перше місце з чехом Мірославом Брабенцом. В останній вправі через брудну і нерівну поверхню асфальту 8-ми тонний тягач потягли до фінішу (20м) лише 2 спортсмени. Іван в цій вправі став другим, але цього вистачило для остаточної перемоги. В минулому році Іван теж змагався в Дубніці над Вагом і посів третє місце. Переможці змагань: 1місце - Іван Григоровський (Україна); 2 місце - Мірослав Брабенец (Чехія); 3 місце - Марек Кмошко (Словаччина).