ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Концлагер на теренах обласної дитячої лікарні

  23 сентября 2020 среда
  Аватар пользователя gbyte

  Такий собі концлагер на теренах обласної дитячої лікарні організувало керівництво відділення дитячої патології, що у місті Мукачеві. Рожениці вимушені митися у холодній воді, бо гарячої не передбачено, чомусь і кимось. Уявіть собі стан прооперованної жінки, яка народжувала кесаревим розтином, і її потребу в гарячій воді... А водичкою якої температури тоді миють діточок? Тільки в мене стоїть перед очима дитятко радистки Кєт в кольорі?
  Не дозволяють заряджати власні мобільні телефони в палатах, бо вірогідно споживання зарядки мобільного не передбачено лімітами на електроенергію, адже якщо увімкнути одночасно ТИСЯЧУ зарядних пристроїв, то споживання підвищиться на еквівалент однієї 100 ватної електролампочки. Але всі межі розумного і зрозумілого переважують потреби сціжування грудного молока і згодовування дитяткам у пляшечках. Підігріти те молочко нема де, бо на микрохвильовці і плитці суворий напис -"Ахтунг! Тільки для медперсоналу", а процес сціжування трошки розтягнений у часі, і рідина встигає охолонути.
  Ніхто не проти збереження санітарних умов, і потреби здавати отримані з "волі" продукти в холодильнику підписаними, але регулярне зникнення їх з холодильнику наводить на думку, що не тільки серед "заарештованих" мамочок є "пацюки", які мають дещо вільніший доступ до зданного.
  Вам не нагадує "зону"? Дізнатися про стан здоров"я малюка то ціла епопея. Бо карантин, і до лікарні тіпа не пускають, а в той же час на третьому поверсі йде жвава торгівля джемперами і іншими предметами одягу ромами (циганами), яких видко той карантин не обходить, бо їхня народність дійсно настраждалася під час війни, то мабуть саме їм таке цікаве послаблення. Дзвонити на звичайний телефон і чекати з півгодини по декілька разів - то нормально, але трохи задорого якщо телефонуєш з мобільного.
  Розумію лікарів, розумію санітарок, розумію медсестер, але абсолютно не розумію керівництво.
  Дайош:
  1. Максимальний доступ до немовлят матерями і годування груддю!
  2. ГАРЯЧУ ВОДУ!
  3. Можливість відчувати себе людиною, а не затурканним ховрашком, який шукає "нірку", щоб зарядити свою мобілку
  Далі буде!

  Рейтинг: