ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Львівська обласна рада розподілила мільйон для репресованих

  09 августа 2022 вторник
  Аватар пользователя Націоналіст.

  Львівська обласна рада виділила 1 мільйон гривень на виплату матеріальної допомоги жертвам політичних репресій та реабілітованим за статтею 3 Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні". Депутати вирішили, що одноразову виплату із цих коштів отримають ті особи, яким цього року виповнюється 80 років, і старші.

  Допомога надаватиметься на вирішення матеріально-побутових і медичних проблем, оплату житлово-комунальних послуг та проїзд у транспорті.

  Розмір адресної допомоги визначать після того, як стане відома кількість одержувачів, поданих комісіями з питань поновлення прав реабілітованих міських (міст обласного значення), районних рад та обласної ради, за погодженням з Львівською обласною спілкою політичних в'язнів України та Львівським обласним товариством політичних в'язнів і репресованих.

  Обласна комісія з питань поновлення прав реабілітованих та соціального захисту жертв політичних репресій передасть списки громадян-одержувачів допомоги в головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації для обрахунку розміру допомоги на одну особу.
  Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода" http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/022886/
  P.S. ВО Свобода не тільки воює з "босими русинами та з памятниками",але й допомагає матеріально тим, хто цьго потребує.