ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Мер Ужгорода Богдан Андріїв вирішив стати вченим

  21 февраля 2018 среда
  Аватар пользователя барыга

  Ужгородський міський голова Богдан Андріїв зненацька рвонув здобувати титул доктора філософії в Ужгородському національному університеті, де продаж дисертацій для місцевих віп-персон при ректору В.Смоланці поставили на конвеєр.

  На спецраді з юридичних наук кому тільки не видають “корочки” кандидата наук – прокурорам, суддям, різним багатіям, їхнім коханкам, дітям тощо. Мер Ужгорода Б.Андріїв нічим не гірший, йому теж не вистає для повного щастя “корочки” про вченість. Тільки неясно, чому він вирішив стати науковцем, доктором філософії в провінційному Ужгороді, а не в Австрії, де вчаться його діти, або за океаном – у США чи Канаді.

  Адже Богдан Андріїв перфектно знає англійську, що засвідчив його найвищий бал з відповідного іспиту в УжНУ. Це, мабуть, єдиний мер в історії Ужгорода, що вільно розмовляє англійською. І це можна легко перевірити, кожному охочому, хто вільно спілкується англійською. Поговоріть з Б.Андріївим англійською.

  А, може, Б.Андріїву допомогли, “намалювали” найвищий бал? Надійні джерела з УжНУ кажуть, що вступні іспити аспірантуру цьогоріч взяли під повний контроль ректор В. Смоланка і перший проректор О.Сливка. Загальний конкурсний бал складався з суми результатів трьох іспитів у таких пропорціях: 20% – іноземна, 20% – філософія, 60% – спеціальність. За високі бали (від 180 до 200) з іноземної та філософії брали по 200 доларів США, а із спеціальності – 600 доларів США. У порівнянні з минулим роком корупційний тариф зріс на третину.

  Разом за високі бали потрібно було викласти 1 тисячу “зелених”. Це цілком підйомна сума для мера. Відтак доведеться платити ще не меншу суму за складання кандидатських іспитів, а сама дисертація потягне 20-25 тисяч доларів США. Звісно, Б.Андріїв – людина небідна, його сімейний бюджет це витримає.

  Шкода, що попередні мери Сергій Ратушняк і Віктор Погорєлов не додумались стати аспірантами й кандидатами наук. Тут Андріїв їх поклав на лопатки, а самого Андріїва на лопатки поклали чорні політтехнологи з близького оточення. Це ж треба так підставити мера – випускника інституту харчової промисловості.
  Цікаво, що разом з мером Андріївим стали аспірантами УжНУ і захотіли папірців по наукові ступені всякого роду коханки, доньки, наближені до керівництва вишу. Серед них – головний бухгалтер Руслана Вовчанська, помічник ректора (з невідомих питань) Крістіна Товт, донька одного з деканів від партії ЄЦ Вікторія Миронюк і т.д. Їх легко розпізнати за найвищими балами. Ось такі нові однокашники мера Андріїва. Тепер меру слід іти з посади, щоб не розриватися навпіл. Місто якось обійдеться і без нього, а от наука – аж ніяк.

  Рейтинг: 
  Загрузка...