ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Мітинг на підтримку української мови відбудеться 14 жовтня

  07 октября 2022 пятница
  Аватар пользователя Yurchik

  Саме такий мітинг, за ініціативи Народного комітету захисту України, відбудеться 14 жовтня о 18.30 в Києві на Софіївському майдані на захист української мови. Як повідомляють у прес-службі НКЗУ, акція буде проходити під гаслом: «Оборонимо – мову! Врятуємо – Україну!»
  Поіломляється, що на мітинг запрошуються всі громадяни України, яким не байдужа доля української мови та державної незалежності.
  В заході візьмуть участь віломі лідери політичних партій, громадські діячі, зокрема, Леонід Кравчук, Дмитро Павличко, В’ячеслав Брюховецький, В’ячеслав Кириленко та інші.
  «Ти знаєш, що у Верховній Раді зареєстровано проект закону «Про мови в Україні», ініційований Партією регіонів, Компартією та Блоком Литвина, заявляє прес-служба звернення Народного комітету захисту України. - Цей законопроект спрямований на запровадження в Україні режиму тотальної русифікації, а отже, є інструментом знищення української мови. Якщо ти залишишся байдужим, буде потоптана Твоя гідність, а твоя країна перетвориться на колонію Росії, де Тебе вважатимуть людиною другого сорту, а Твої діти гинутимуть в імперських збройних авантюрах».
  Стати разом і вимагати від влади зняти з реєстрації антиукраїнський законопроект – вимога організаторів мітингу. Вони також закликають вжити рішучих державних заходів для запровадження української мови в усі сфери суспільного життя відповідно до вимог Конституції України.