ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Мітинг на підтримку української мови відбудеться 14 жовтня

  01 октября 2020 четверг
  Аватар пользователя Yurchik

  Саме такий мітинг, за ініціативи Народного комітету захисту України, відбудеться 14 жовтня о 18.30 в Києві на Софіївському майдані на захист української мови. Як повідомляють у прес-службі НКЗУ, акція буде проходити під гаслом: «Оборонимо – мову! Врятуємо – Україну!»
  Поіломляється, що на мітинг запрошуються всі громадяни України, яким не байдужа доля української мови та державної незалежності.
  В заході візьмуть участь віломі лідери політичних партій, громадські діячі, зокрема, Леонід Кравчук, Дмитро Павличко, В’ячеслав Брюховецький, В’ячеслав Кириленко та інші.
  «Ти знаєш, що у Верховній Раді зареєстровано проект закону «Про мови в Україні», ініційований Партією регіонів, Компартією та Блоком Литвина, заявляє прес-служба звернення Народного комітету захисту України. - Цей законопроект спрямований на запровадження в Україні режиму тотальної русифікації, а отже, є інструментом знищення української мови. Якщо ти залишишся байдужим, буде потоптана Твоя гідність, а твоя країна перетвориться на колонію Росії, де Тебе вважатимуть людиною другого сорту, а Твої діти гинутимуть в імперських збройних авантюрах».
  Стати разом і вимагати від влади зняти з реєстрації антиукраїнський законопроект – вимога організаторів мітингу. Вони також закликають вжити рішучих державних заходів для запровадження української мови в усі сфери суспільного життя відповідно до вимог Конституції України.

  Рейтинг: