ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Молодь на Закарпатті, змушена їздити на заробітки.

  04 октября 2022 вторник
  Аватар пользователя Slava123

  Останніми роками все більше молодих людей шукають своє майбутнє за кордоном.Проте, не так як Європейська молодь-що приїздять до інших країн на навчання, працевлаштовуватись у великі компанії, а так як заробітчани-на будівництвах та полях.

  Статистика показує, що навіть дипломована молодь із вищою освітою, розуміючи безвихідність ситуації направляються на заробітки за кордон. Вітчизняні фірми та спеціалізовані центри по працевлаштуванню, запевняють що ситуація зовсім не критична, але коли молода людина зіштовхується із проблемою працевлаштування, починає розуміти, що її надурили.

  За словами менеджерів великих сервісів по працевлаштуванню, даною проблемою повинні опікуватись вузи та Міністерство Освіти Молоді та Спорту України. Вони повинні прораховувати скільки студентів брати на навчання на ту чи іншу спеціальність.Вони повинні прораховувати баланс між попитом на професію та пропозицію на неї. Нажаль, наші вузи такого не роблять.Навпаки, більшість із них набирають максимальну кількість студентів, щоб мати можливість прожити за рахунок контрактників. А чи працевлаштується дипломований спеціаліст в майбутньому нікого не цікавить.

  Олександр Іваненко спеціально для news.elise.com.ua