ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Москаль продовжує розбиратися з одіозним чеком на 125 млн. євро

  21 октября 2019 понедельник
  Аватар пользователя UZURAZ

  Народний депутат від НУНС Геннадій Москаль направив депутатський запит президентові Віктору Януковичу, в якому просить встановити особу громадянина України, який намагався нелегально ввезти на територію України банківський чек на суму 125 млн. євро.

  Про це повідомили в прес-службі «Народної самооборони».

  Як відзначає в запиті Москаль, у березні 2010 року митниками Федеральної Республіки Німеччини на німецько-швейцарському кордоні був затриманий громадянин України, який в обхід митного контролю намагався провезти банківський чек на суму 125 млн. євро.

  Після перевірки, пише Москаль, з’ясувалося, що вилучений чек є справжнім, і був виписаний відомим швейцарським банком. Таким чином, йдеться в запиті, за цим банківським чеком у будь-якому банку України, що має кореспондентські рахунки з відповідним швейцарським банком, можна було отримати 125 млн. євро грошовою готівкою.

  «На моє депутатське звернення в правоохоронні органи з приводу ідентифікації громадянина України, я отримав відписки, тоді як цю інформацію можна було без зайвих проблем отримати за системою Інтерполу», - заявляє Москаль.

  Оскільки кошти, які завозилися в Україну, могли бути використані проти національної безпеки України, підкреслює депутат, «прошу доручити підпорядкованій Вам Службі зовнішньої розвідки України встановити особу людини, яка намагалася нелегально ввезти на територію України банківський чек на суму 125 млн. євро, мету його ввезення без декларування, і цілі, на які було потрібно вказану суму».

  Рейтинг: