ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

На ремонт "Буревісника" з обласного бюджету виділили 1,2 млн. грн.

  17 июля 2019 среда
  Аватар пользователя UZURAZ

  Басейн спортивного комплексу УжНУ єдиний в області відповідає всім спортивним нормам, проте не працює вже другий рік

  У вівторок, 20 липня, керівник краю Олександр Ледида та його заступник Іван Качур відвідали спорткомплекс "Буревісник" Ужгородського Національного Університету. Спільно з керівництвом вишу вирішували, як ефективніше використати виділені з обласного бюджету 1 млн. 200 тис. грн. на ремонт басейну.
  Басейн спортивного комплексу УжНУ єдиний в області відповідає всім спортивним нормам, проте не працює вже другий рік. Декан факультету фізичного виховання та спорту Валерій Товт розповідає – ремонту басейн не бачив вже більше десятиліття:
  - Востаннє капітальний ремонт ми проводили 12 років тому. На жаль, з того часу басейн не ремонтували через брак коштів. Хоча басейн відповідає нормам. Тут можна займатись усіма водними видами спорту – водним поло, стрибками з вишки, плаванням.
  Басейн "Буревісника" - на 6 доріжок, кожна з яких може обслуговувати від 8 до 12 людей. Чаша басейну має два рівні - глибока частина 4,5 м., мілка - 1,4 м. Після ремонту займатись в басейні одночасно зможуть 60 осіб:
  - Плануємо встановити сучасну систему очистки води, зробити витяжну вентиляцію у приміщенні, здійснити капремонт самої чаши басейну. Як тільки буде готова проектно-кошторисна документація, ми почнемо ремонті роботи, - запевняє проректор УжНУ з адміністративно-господарської роботи Віктор Бульчак.
  - Ужгород, безперечно, потребує басейну. Цього року, щоб запустити басейн, виділено 1 млн. 200 тис. грн. Сподіваємось, вже восени він працюватиме. Робота будуватиметься таким чином: до обіду будуть займатись студенти, опісля - за символічну плату поплавати і оздоровитись зможуть ужгородці. В майбутньому плануємо виділити додаткові кошти, аби повністю відремонтувати спорткомплекс, - зауважив голова облдержадміністрації Олександр Ледида.

  Управління інформації та зв’язків
  із громадськістю облдержадміністрації

  Рейтинг: