ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Нацики збираються йти на Києво-Печерську Лавру

  22 февраля 2018 четверг
  Аватар пользователя Гость

  Представники української націоналістичної організації "С14" зважилися піти проти головної православної святині країни – Києво-Печерської Лаври. Згідно опублікованому заклику, захоплення храму намічається 14 жовтня.

  Визначна дата – у цей день, окрім православної Покрови Пресвятої Богородиці, у нас святкують день створення "патріотичної" УПА і, з недавнього часу, день захисника України. Очевидно, молодчики вирішили підготувати гідний подарунок у славу старших поколінь та сучасних борців за незалежність від сепарської нечистоти Донбасу.

  З останніх дій вищезгаданої "С14" – розгром елітного магазину у центрі Києва, власник якого насмілився стерти графіті часів Майдану. Усе було у яскравих барвах – написи з погрозами у дверей магазину, палаючі шини і натовп підкачаних бритоголових а-ля фан-сектор столичного "Динамо". Що може бути цього разу – лише Богові відомо.

  Пропоную усім православним віруючим не залишатися цього дня осторонь, а прийти на захист Лаври. Церковне свято не може бути приводом для звичайного походу або домашнього свята, великому храму у цей день знадобиться допомога кожного небайдужого.

  Рейтинг: 
  Загрузка...