ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Навіщо Віталій Кличко заграє з неонацистами?

  13 августа 2020 четверг
  Аватар пользователя Екатерина Журавлева

  Чому видатний чемпіон і вже політик, завдяки прізвищу якого в т.ч. впізнають Україну в світі, вибудовує свою політичну кар’єру у співпраці з нацистами із «Свободи»? Зрозуміло, що демократія. Також зрозуміло, що опозиція. Але всьому в житті є розумні межі. Навіщо гратися в політику, обравши собі союзників, що прославляють «СС Галичину», не визнають День перемоги та відкрито культивують ненависть до «жидів»?
  0000-0000-Klichko.jpgБабусю Кличка Тамару Єфимівну Отінзон у роки Великої Вітчизняної війни під страхом смерті приховував від арешту її чоловік Родіон Петрович Кличко. Інші родичі Тамари Єфимівни у ті роки загинули у фашистському гетто. Співслужбовець батька Віталія Кличка Віктор Фостийчук у своїй публікації під назвою «Не придательство ли это?» (газета «Киевский вестник» за 02.04.2013 року) пригадав, що для нього та інших однополчан героїчної Краснознаменної повітряної армії, як «грім серед ясного неба» пролунала інформація проте, що Віталій Кличко виступив проти святкування 23 лютого та 8 березня. Чому син офіцера такого високого рангу, полковника авіації, одного з учасників ліквідації наслідків аварії на Чернобильській АЕС, в подальшому – генерала, військового аташе в посольстві України в Німеччині, чесного комуніста Володимира Родіоновича Кличка, який виховував своїх дітей виключно в дусі патріотизму та любові до своєї Вітчизни, дозволяє собі таке блюзнірство?
  Чому під час останньої парламентської кампанії, Кличко спільно з паном Яценюком та іншими самопроголошеними опозиціонерами, аби догодити певній категорії виборців, в т.ч. і «Свободи», проігнорували річницю пам’яті жертв масового розстрілу євреїв і циган, вбивства німецькими фашистами та їх посібниками із числа українських націоналістів громадян інших національностей в Бабиному Яру? Чому один з головних героїзаторів «УПА» та «СС Галичина» Валентин Наливайченко отримав депутатський мандат, висуваючись у першій десятці списку «УДАРу»? Так, політика, це амбіції, бруд і гра без правил. Але якщо вже син радянського офіцера перетнув межу, ставши пліч о пліч з нацистами, не виключено, що ми в наш час можемо стати свідками єврейських погромів.
  Можливо, Віталій ще отямиться і зміниться. Проте, одного разу чемпіон вже зрадив свого найкращого друга Олександра Омельченка, поховавши політичну кар’єру не самого найгіршого в історії столиці мера та сприяв відправці Києва в «космос» на довгі п’ять років. Зробіть, Віталію Володимировичу, так само із своїми новими політичними партнерами! Поки ганьба від Вашого політичного вектору не переважила спільних із братом спортивних досягнень…

  Рейтинг: