ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Ну от і наближається час «Ч»

  17 июля 2019 среда
  Аватар пользователя Transkarpatia

  В неділю,26 жовтня,у нас на Закарпатті відбудуться чергові «позачергові» вибори у ВР України.
  Всі, від «білих іпушистих»,»пацифістів»,що обіцяють зупинити війну,і в той же час, не забуваючи мобілізовувати жителів одних областей, для того щоб руйнувати будівлі, інфраструктуру і вбивати жителів інших областей , «За єдину країну»,де »Україна переможе? » ,до відвертих революціонерів,що обіцяють «уничтожить все,и новый мир построить»,тільки щирою українською мовою,та реформаторів,що вже 24-ий рік реформують і ще обіцяють…Всі, затамувавши дихання, черговий раз, чекають,що їх виберуть, бо вони ж,бачите,і так «обрані»…

  Розгорнувши палітру всіх цих сьогоднішніх політичних партій, а точніше розумію, що все це має стати вчорашнім, якщо ми хочемо просто жити і трудитися для себе, для сім`ї, майбутніх поколінь, 26 жовтня, я рекомендував би обрати нову партію, яка буквально в переддень виборів переросла з громадської організації в політичну партію «Всеукраїнське аграрне об`єднання «ЗАСТУП»». На перший погляд це аграрне об`єднання, як і всі інші, переслідують свої власні інтереси. Селяни об`єдналися і збираються лобіювати у вищому законодавчому органі країни, державні дотації, до 30 %, на кожний вирощений кілограм сільськогосподарської продукції.Та чи є це вузькошкурним інтересом?. Що саме вирощує селянин? Що б не вирощував селянин – він виростить с и р о в и н у! Сировину, яку чекає подальша переробка в харчовій, і не тільки, промисловості. А це означає, що держава надавши дотацію на вирощену продукцію якраз облікує всю продукцію, - сировинну базу. В свою чергу, промисловість не матиме не облікованої сировини, і як наслідок, - не облікованої, неоподаткованої продукції. Тобто – наповнюються бюджети всіх рівнів, наповнюэться пенсійний фонд, зникає зарплата в конвертах, зникає тіньова економіка .Адже, на сьогоднішній день, тіньова економіка, це величезний, ніким не облікований грошовий ресурс, з допомогою якого процвітає корупція,не працюють Закони. В любій країні світу, не тільки в Україні, де має місце тіньова економіка, рівень життя людей нікудишній, населення бідне, не працюють закони, бо…все це купується.

  Так от, шановні громадяни, земляки, й можливо, однодумці, нам потрібно зробити все можливе, що б, 26 жовтня, в парламент України не потрапили, вже знайомі нам до болю – «вічні реформісти», »пацифісти», »білі і пухнасті», »фронтовики – революціонери», тому що Бог дав нам розум, а не меч, і ним нам треба скористатись, і змінити всю цю наволоч , не революцією чи війною, а просто прийти й проголосувати за Закарпаття.

  Михайло Закарпатський

  Рейтинг: