ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Основні причини стагнації економіки Євросоюзу.

  06 апреля 2020 понедельник
  Аватар пользователя Палінкаш Іван Іванович

  Чому падає Єуро? Чому впав ВВП Євросоюсу до нуля, вперше за 10 років? І які перспективи економічної стагнації Європи?
  Коли Трамп прийшов до влади, основним посилом його економічних реформ було переорієнтування американського бізнесу з Китаю в США. Організаціям, що перемістять бізнес були надані преференції і податкові канікули. Тисячі підприємств перемістили свій бізнес із Китаю в США, що дало економічний ріст економіки та збільшення ВВП.
  Це і спасло бізес Америки від карантінної зупинки сотень тисяч підприємств у Китаї.
  З перекиданням інвестицій США на батьківщину були звільнені бізнестериторії і підприємства Китаю, які зразу були переорієнтовані на бізнес Євросоюзу, що дало тимчасове збільшення ВВП в Європі.
  Карантінні заходи і Китаї зупинили сотні тисяч підприємств, що поставляли дешеві комплектуючі та вироби для Європи. Через що зараз зупиняються тисячі підприємств Євросоюзу.
  Стагнацію посилив потік міліонів мігрантів із Ближнього Сходу і Африки, яких треба поселити, накормити і виплатити соцдопомогу, тому що 99% мігрантів відмовляються працювати і не знають мови.
  23% населення Франції, Англії нині є легалізовані мігранти із Африки. 27% населення Німеччини - легалізовані мігранти із Туреччини.
  В мусульманських сім"ях Європи 10-15 дітей, що за 20 років приведе до зникнення Євросоюзу, до зникнення економіки (як то відбулось в ПАР), до зникнення Єврокультури і Євродуховності (як то відбулось у Косово).
  Через 20 років мусульмани будуть складати 52-54%% населення Європи, а враховуючи їхню дисципліну вони перетворять Європу в Косово, або ПАР, через демократичні вибори.
  Європу може спасти виселення сотні мільйонів мігрантів(як то планує Англія) та скорочення соціальних виплат вдвічі, що в свою чергу приведе до масових протестів та зупинки бізнесу.
  Потенціювання двух глобальних Світових катастроф може знищити економіку Європи.
  Тому рекомендую українцям переорієнтувати бізнес і активи в економіку США та валюту Америки.

  Рейтинг: