ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Пашинський звинуватив Кличка й Гриценка у псевдовикраденні Булатова

  02 декабря 2020 среда
  Аватар пользователя Екатерина Журавлева

  00-014.jpgТриває боротьба в опозиції за єдиного кандидата на президентські вибори. Відомий всім «маніпулятор» громадською думкою від ВО «Батьківщина» Сергій Пашинський діє як завжди віртуозно.
  В черговий раз Пашинський створив гарний інформаційний привід дискредитувати головного опонента «Батьківщини» Віталія Кличка на основі факту викрадення лідера «Автомайдану» Дмитра Булатова.
  На даний час мало хто уже сумнівається, що викрадення Булатова було грубо інсценовано Віталієм Кличком та Анатолієм Гриценком. Адже, таким чином вони намагалися організувати чергову ескалацію звинувачень влади у «кровожерливості» напередодні Мюнхенської конференції з безпеки, а також створити умови, які б пом’якшували кримінальну відповідальність Булатова за організацію масових заворушень.
  Аналізуючи події з 19 січня, моменту початку протистояння на Грушевського, чітко видно намагання команди Кличка відділити його від Яценюка й Тягнибока та «накрутити» його рейтинг. І це досить сильно дратує колег по опозиції.
  Але, повернемося до улюбленого персонажа – Пашинського. Він, володіючи вищезгаданою інформацією, повідомляє кореспонденту інформаційного агентства «Регіон Київ Медіа», що за псевдо-викраденням Булатова стоять ті ж Кличко і Гриценко та висловлює впевненість, що історія із його зникненням і раптовою появою була інсценована.
  При цьому, Пашинський звернув увагу на те, що весь ланцюг подій навколо викрадення Булатова містить безліч нестиковок, посміюючись, що він за вісім днів катувань набрав 5-10 кілограмів.
  Депутат підкреслив, що на першому відеозвернені Булатова після його порятунку, він виглядає усміхненою, впевненою людиною, про яку неможливо сказати, що ще 24 години тому його жорстоко катувала група людей. «Після того, як весь світ облетіли страшні фотографії закривавленого особи Дмитра, на відео ми побачили, що насправді у нього всього лише одна подряпина на щоці. Коли Булатов каже, що його розіп’яли, тобто прибили кисті до дерев’яної поверхні, він ховає руки, на яких не видно ніяких підтверджень », - заявив Сергій Пашинський, відзначивши, що це тільки деякі з безлічі деталей, що не стикуються з версією подій, яку озвучує сам Булатов, а також Кличко і Гриценко.
  Пашинський вважає, що поведінка Кличка і вихід з «Батьківщини» Гриценка, відразу після порятунку Булатова, вказує на те, що за інсценуванням стоять саме ці політики. «Як і у випадку зі зникненням іншого активіста - Ігоря Луценка, політичні дивіденди на що стався заробляють Гриценко і Кличко. Якщо ми хочемо встановити замовників цього спектаклю, досить подивитися на те, кому це вигідно. Це очевидно» - резюмував Пашинський.
  Але, саме головне, полягає у тому, що Пашинський, після викладеного інтерв’ю, відкараскався від нього, спростувавши сам факт його проведення.
  Браво Пашинському, який в цій ситуації застосував механізм старого та відомого анекдоту про єврея, якого звинуватили у тому, що у нього донька відноситься до «древньої» професії. І ні хто не зверне увагу на той факт, що у нього син.
  Тобто, він поширив правдиву інформацію, яка дискредитує Кличка й Гриценка, а після того, як склалось у суспільстві відповідне сприйняття цих подій, гучно відмовився від своїх слів. Зазначене дало низку позитивних для його політсили моментів, зокрема, зниження рейтингів колег по опозиції та нібито намагання невідомих, поширивши цю інформацію, дискредитувати його.
  Головне те, що мета досягнута, а за сина вже ні хто і не пам’ятає.

  Катерина Журавльова, “Аргумент”

  Рейтинг: