ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

План ФСБ розхитати ситуацію в Києві знову не вдався

  25 февраля 2021 четверг
  Аватар пользователя Тоні Арс

  А вся причина в тому, що росіяни планують операції, виходячи з власного менталітету. Щодо погромів “Альфа-банку”, вони запланували собі сутички з Нацгвардією і поліцією. Але пішло зовсім не так, як вони собі запланували і підготували вкиди в інформпростір:

  Ані УНІАН, ні КМДА не повідомляли про “67 трупів у зіткненнях”. Цей фейк вигаданий, щоб збурити громадську думку і спробувати “матеріалізувати” бажання ФСБ. Нацгвардія не вступала в бої на Хрещатику. Нарешті, останній “прокол” росіян: ОУН(М) відмовилась від Коханівського. Голова ОУН(М) Богдан Червак оприлюднив у ФБ повідомлення, що його організація не має нічого спільного з заворушеннями на Хрещатику, а ті бійці батальйону ОУН, які визнають організаційну дисципліну, були в цей день на відкритті меморіяльної дошки Василю Кіндрацькому (про це читайте тут), заступнику командира батальйону ОУН-ЗСУ, який загинув 28 травня 2015 р і похований у Миколаєві на Дністрі. Зі слів Провідника ОУН(М) випливає, що Коханівський та його люди ніякого відношення до організації не мають.

  Це звичайна практика російських інформаційних операцій – подавати бажане за дійсне. І це корисна інформація для нас – тепер знаємо, хто хоче кривавих заворушень “третього майдану”.

  З думкою харківського ветерана Майдану і АТО про вчорашні події в Києві ви також можете ознайомитися тут: Сьогодні в Києві були мародери і грабіжники

  Це не відміняє факту, що деякі учасники подій на Хрещатику могли діяти з патріотичних міркувань. Але щодо таких КГБ ще в 40-ві роки була розроблена програма використання “сліпих вершників без голови”. І ФСБ, треба визнати, творчо її використовує досі.

  http://ukrpohliad.org/news/plan-fsb-rozhytaty-sytuatsiyu-v-kyyevi-znovu-ne-vdavsya.html

  Рейтинг: